Оголошено про старт конкурсних програм, що підтримуватимуть проекти у сфері культури на 2020 рік

13-12-2019

Повідомляємо, що Українським культурним фондом оголошено про старт конкурсних програм, що підтримуватимуть проекти у сфері культури на 2020 рік

Проектні заявки можна подавати на наступні конкурсні програми, що будуть реалізовуватися у 2020 році:

«Аналітика культури» - програма має на меті компенсувати брак знань про стан справ та перспективи розвитку секторів культури та креативних індустрій та закласти фундамент для системного вивчення ринків, аудиторій та процесі суспільної трансформації у сфері культури;

«Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти» - програма прагне сприяти обміну знаннями, досвідом та ідеями в галузі культури та мистецтв, а також відкриттю  нових мистецьких практик та імен;

«Інноваційний культурний продукт» - програма покликана через інноваційний підхід розвивати різні сектори культури. Також програма спрямована на створення умов для культурного самовираження шляхом творення інноваційного конкурентоспроможного культурного продукту:

«Інклюзивне мистецтво» - програма спрямована на розвиток потенціальних митців з інвалідністю, активне залучення людей з інвалідністю до культурно- мистецького життя в країні та промоцію інклюзивного мистецтва в українському суспільстві;

«Аудіовізуальне мистецтво» - програма спрямована на підтримку та розвиток українського аудіовізуального сектору, новітніх мультимедійних технологій, українського телебачення та радіомовлення, стимулювання митців до створення конкурентоспроможного продукту і популяризації українського аудіовізуального сектору за кордоном;

«Знакові події» - програма націлена на підтримку культурного розмаїття та збільшення ролі культури в житті українського суспільства;

«Мережі й аудиторії» - програма покликана сприяти утворенню секторальних та міжсекторальних мереж у культурно-мистецькій сфері, стимулювати та підтримувати активну участь делегацій українських митців та інституцій у роботі міжнародних професійних творчих мереж, та сприяти формуванню попиту на культурно-мистецькі продукти і послуги серед потенційної аудиторії споживачів продуктів культурних, креативних та аудіовізуальних секторів; .

«Культурні столиці України» - програма спрямована на промоцію та розвиток культури в рамках реформи децентралізації з урахуванням спроможності територіальної громади.

Детальна інформація щодо конкурсних програм, порядку проведення конкурсного відбору проектів та контактні дані знаходиться за посиланням - ]]>http://bit.ly/2CMTOFu]]>.

Додатково акцентуємо увагу, що Фонд скасував обмеження щодо кількості поданих проектів. Один заявник може подати по одному проекту на всі програми. При цьому, проекти, що подаються від одного заявника на різні конкурсні програми повинні бути з різними назвами, цілями, завданнями, результатами та різними складами проектних команд. За умови перемоги кількох проектів від одного заявника, Фонд зможе підтримати лише два проекти, які набрали більшу кількість балів у порівнянні з іншими поданими проектами цього заявника.

У разі зацікавленості просимо проінформувати про участь в конкурсних програмах Фонду у 2020 році на електрону пошту depzz_mtdatukr [dot] net.

Департамент економічного розвитку