Обласний конкурс проектів місцевого розвитку!

07-02-2018

На офіційному сайті Луганської обласної державної адміністрації 23.01.2018 р.  оприлюднений проект розпорядження голови облдержадміністрації про затвердження Положення про обласний конкурс проектів місцевого розвитку.

Звертаємо Вашу увагу, що Положення про обласний конкурс в 2018 році, яке запропоноване до обговорення, значно відрізняється від редакції 2017 року. Є принципові відмінності по цілому ряду ключових положень та підходів, а саме: умови фінансування проектів, вимоги до проектної документації, організація конкурсу, критерії та порядок оцінювання.

Таким чином, з 23 січня розпочався строк подання до облдержадміністрації зауважень та пропозицій фізичних та юридичних осіб щодо оприлюдненого проекту.

Обговорення проекту нового Положення буде тривати 20 робочих днів, до 19 лютого включно.

З проектом Положення можна ознайомитись на сайті облдержадміністрації в розділі: Проекти розпоряджень облдержадміністрації>Публічна інформація>Головна 1. Про внесення змін до розпорядження голови обласної>та рішень облради державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 20 червня 2017 року № 408 «Про затвердження Положення про обласний конкурс проектів місцевого розвитку», або за посиланням: ]]>http://loga.gov.ua/oda/pub-info/pubinfo-press/projects-oda]]>.

Для систематизації зауважень та пропозицій від органів місцевого самоврядування, пропонуємо Ваші пропозиції направляти на електронну адресу  Департаменту економічного розвитку міської ради energoatsed-rada [dot] gov [dot] ua або investatsed-rada [dot] gov [dot] ua .

Разом з пропозиціями та зауваженнями до Положення про обласний конкурс  просимо коротко описати ідею проекту, яка може бути реалізовано в рамках вказаного конкурсу та надати свої контакти, ПІБ відповідальної особи.