Ви тут:

Грант для студентів і абітурієнтів Сєвєродонецька (соціальна програма Scholarship)

02-04-2020
Категорія: 

До уваги студентів і абітурієнтів Сєвєродонецька! Участь у соціальній програмі Scholarship!

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. 

Наразі відкрито 7 номінацій: 

17 000 грн. -  ]]>https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html]]> (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship - scholarshipatkyiv [dot] repair)

21 500 грн. -  ]]>https://nadomu.kiev.ua/start-programmyi-scholarship-ot-kompanii-remont-na-domu.html]]> (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarshipatnadomu [dot] kiev [dot] ua)

20 000 грн. -  ]]>https://renix.com.ua/scholarship/]]> (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarshipatrenix [dot] com [dot] ua)

44 000 грн. -  ]]>https://www.lumident.kiev.ua/sotsialnaja-programma-scholarship]]> (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarshipatlumident [dot] kiev [dot] ua)

30 000 грн. -  ]]>https://i-fix.ua/education/]]> (запитання та роботи надсилати на пошту: Scholarshipati-fix [dot] ua)

18 000 грн. -  ]]>https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/]]> (запитання та роботи надсилати на пошту: lilyatscholarship [dot] events обо через форму зворотнього зв'язку)

500   EUR   -  ]]>https://wellcoinpay.com/scholarship-program/]]> (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarshipatwellcoinpay [dot] com)

Участь повністю безкоштовна. 

Оплачується навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також Scholarship прагне знайти талановитих молодих спеціалістів. 

Соціальна програма Scholarship