До уваги постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях!

03-04-2020

На виконання вимог “Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1057, Управлінням праці та соціального захисту населення включено ТОВ “Санаторій “Токарі” до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації.

ТОВ “Санаторій “Токарі” є безпосереднім надавачем послуг із психологічної реабілітації  учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності.

Санаторієм розроблені програми психологічної реабілітації, якими передбачено надання відповідних послуг згідно з індивідуальними потребами, а також методичних та інших матеріалів у сфері надання послуг із психологічної реабілітації. Послуги з психологічної реабілітації передбачають: психологічну просвіту, індивідуальне консультування; підбір методів психологічної реабілітації, психологічну допомогу (терапію), групову терапію, психологічну корекцію та проектування майбутнього, профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

Санаторій “Токарі” співпрацює та залучає на договірних засадах фахівців інших установ, організацій, фізичних осіб, напрям діяльності яких відповідає видам послуг, що надаються, для виконання заходів, зазначених в індивідуальних планах психологічної реабілітації отримувачів послуг.

Санаторій забезпечує надання послуг із психологічної реабілітації в окремих кімнатах для індивідуальної роботи (площею не менше ніж 15 м2.) та групової роботи (площею не менше ніж 4 м2 на 1 особу з розрахунку на максимальну кількість осіб, що можуть залучатися у групи, та додатково 10 м2 на групу).

ТОВ “Санаторій “Токарі” розташований у сосновому лісі в селі Токарі міста Лебедин Сумської області.

Санаторій має двоповерхове приміщення клубу-їдальні. На першому поверсі розміщені зали для дозвілля: глядацька та танцювальна зала, бібліотека, більярдна, басейн і тренажерний зал.

Розміщення в 2-місних кімнатах, укомплектованих достатнім умеблюванням та побутовими приладами з усіма зручностями.

ТОВ “Санаторій “Токарі” має власну їдальню, яка включає три зали на 280 посадкових місць, оснащені кондиціонерами. Основний зал — 170 місць, дієтичний зал — 70 місць, зал з поліпшеним харчуванням — 45 місць. Харчування відпочиваючих 4-х разове.

За більш детальною інформацією стосовно отримання послуг з психологічної реабілітації необхідно звертатись до Управління праці та соціального захисту населення за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Новікова 15-б, кім. 19, тел.4-43-52.

Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради