Ви тут:

До уваги постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях!

03-04-2020
Категорія: 

На виконання вимог “Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1057, Управлінням праці та соціального захисту населення включено ТОВ ”Новопсковський санаторій “Перлина” до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації.

Санаторієм розроблені програми психологічної реабілітації, якими передбачено надання відповідних послуг згідно з індивідуальними потребами, а також методичних та інших матеріалів у сфері надання послуг із психологічної реабілітації. Послуги з психологічної реабілітації передбачають: психологічну просвіту, індивідуальне консультування; підбір методів психологічної реабілітації, психологічну допомогу (терапію), групову терапію, психологічну корекцію та проектування майбутнього, профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини. Товариство визначає види послуг із психологічної реабілітації з урахуванням індивідуальних потреб отримувача послуг, визначених за результатами психологічної діагностики, проведеної фахівцем.

ТОВ ”Новопсковський санаторій “Перлина” співпрацює та залучає на договірних засадах фахівців інших установ, організацій, фізичних осіб, напрям діяльності яких відповідає видам послуг, що надаються, для виконання заходів, зазначених в індивідуальних планах психологічної реабілітації отримувачів послуг.

Санаторій забезпечує надання послуг із психологічної реабілітації в окремих кімнатах для індивідуальної роботи (площею не менше ніж 15 м2) та групової роботи (площею не менше ніж 4 м2 на 1 особу з розрахунку на максимальну кількість осіб, що можуть залучатися у групи, та додатково 10 м2 на групу).

ТОВ ”Новопсковський санаторій “Перлина” розташований в екологічно чистому лісовому масиві на окраїні смт Новопсков, у північно- східній частині Луганської області, у сосновому бору на березі річки Айдар.

Розміщення в 2-місних кімнатах, укомплектованих достатнім умеблюванням та побутовими приладами з усіма зручностями.

Їдальня розташована в окремому корпусі на 1 поверсі та включає дві зали на 220 посадкових місць.  Кількість прийомів їжі на добу: 3-5 разів. Наявні дієтичні столи: 5 та 15.

За більш детальною інформацією стосовно отримання послуг з психологічної реабілітації необхідно звертатись до Управління праці та соціального захисту населення за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Новікова 15-б, кім. 19, тел.4-43-52.

Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради