Ви тут:

АНОНС! USAID проведуть тренiнги з належного врядування та громадської участi

23-06-2020
Категорія: 

З 24 червня по 25 червня 2020 року включно в ОНЛАЙН – РЕЖИМІ з 10-00 до 14-00 години Луганське регіональне відділення Асоціації міст України (АМУ) за підтримки проекту «Демократичне врядування у Східній Україні» Агентства США з міжнародного розвитку  (USAID) проводить тренінг "Підвищення обізнаності щодо реформ та процесів врядування на основі громадської участі".

Тренінги будуть  проведені у співпраці із Луганською обласною військово-цивільною адміністрацією та направлені на підвищення обізнаності громад щодо реформ, громадської участі в процесах прийнятті рішень, ефективності комунікацій та формування команд проектного менеджменту та стратегічного планування в органах місцевого самоврядування.

Після проведення тренінгів будуть підготовлені рекомендації щодо активізації демократичних процесів управління та залучення громадськості до процесів в прийнятті рішень, стратегічного планування та проектного менеджменту, орієнтованого на потреби громадян.

Тренінги націлені на представників ОМС та депутатів,  місцевих жителів, студентів, лідерів громад, представників уразливих груп, зокрема ВПО, ветеранів АТО, людей похилого віку, людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.

Для участі необхідно заповнити Анкету учасника за посиланням ]]>https://forms.gle/ZfQsbkXzKqoiUS2y8]]>

Контактна особа для тренінгової діяльності Баташова Галина, 050-577-70-69, violetxrayatgmail [dot] com.

*****

Проведення серiї тренінгів «Підвищення обізнаності щодо реформ та процесів врядування на основі громадської участі» стали можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Тренінги організовано ГО «Асоціація міст України» в рамках проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).