Зміни до міського бюджету: кошти для надання матеріальної допомоги погорільцям

13-10-2020

Розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк внесено зміни до міського бюджету та виділено кошти у сумі 2 295 000 грн. для надання одноразової матеріальної допомоги постраждалим від пожежі.

По всім селищам проведено актування будинків, і на сьогоднішній день у нас є повна картина, що 459 будинків зруйновано вогнем. Прийнято заяви від погорільців на отримання матеріальної допомоги.

З кожним проведено роз'яснювальну роботу з питань, пов'язаних з відновленням документів і компенсацією збитків.

Сума одноразової матеріальної допомоги з місцевого бюджету становить
близько 5 тис.грн. кожному домогосподарству.

Також погорільці отримають допомогу з обласного та державного бюджетів.

З обласного – близько 20000 грн.

З державного - це 300 тис. грн за повністю зруйнований будинок, 200 тис. грн за загиблого члена сім'ї, 50 тис. грн за часткове пошкодження будинку та 20 тис. грн, якщо постраждало господарство.