Змагання. Рекорди. Нагороди

20-10-2020

Легка атлетика

Понад шість сотень атлетів з 25 команд України 15-16 жовтня у Івано-Франківську змагались за медалі на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків 2005-2006 років народження в оновленому спортивному комплексі Національного технічного університету нафти і газу ім. А.Гемби.

Серед вихованців КДЮСШ 2 найкраще виступив Артем Сурков, який в бігу на 800 метрів став срібним призером та посів IV місце в бігу на 400 метрів.

Підготувала спортсмена тренер-викладач Наталія Жепка.

17-18 жовтня відбулись фінальні ігри Турніру «Футбольна осінь 2020».

Юнаки 2010-2011р.н. відвідали м.Щастя, здобувши дві перемоги над командами «Юніор» м.Старобільськ (4:0) і «Шахтар» м.Щастя (4:0) та привізши переможний КУБОК турніру. Голи були забиті: Дмитром Балашовим, Захаром Коренєвим, Платоном Городовим, Єгором Сальниковим, Дмитром Заніним та Микитою Графом.

Команду підготував Всеволод Семенов.

Юнаки 2008-2009р.н. фінальні ігри провели в м.Новопсков. Здобули дві перемоги над командами ДЮСШ м.Новоайдар (4:0) та ДЮСШ м.Новопсков (1:0), за підсумками турніру ставши переможцями. Голи на рахунку таких гравців: Іван Сімбірьов, Дмитро Гавриленко, Денис Гришин.

Команду підготував Євген Сімбірьов.

Юнаки 2006-2007р.н. у м.Новопсков здобули срібло. Поєдинок з командою ДЮСШ м.Лисичанськ закінчився з нічийним рахунком 3:3. По пенальті наші хлопці поступились супернику з рахунком 5:3. Голи провели: Микола Толочко, Микола Баштовий, Кирило Бондар.

Команду підготував Андрій Микитченко.

Велоспорт

17-18 жовтня в м.Лиман Донецької області відбувся Чемпіонат області з велокросу серед юніорів, юнаків, дівчат, молодших юнаків, молодших дівчат. У змаганнях брали участь понад 80 спортсменів з Луганської та Донецької областей.

За підсумками чемпіонату вихованці КДЮСШ 2 привезли 9 медалей різного ґатунку.

В груповій гонці:

Ксенія Воронова та Дмитро Антіпов  вибороли золото.

Діана Колісник стала срібною призеркою.

Данило Сурженко зайняв третю сходинку.

В індивідуальній гонці 1,9 км:

Антіпов Дмитро та Ксенія Воронова зайняли 1 місце

Данило Сурженко, Данило Давиденко та Діана Колісник посіли другу сходинку.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Андрій Фурман та Євген Ігнатов.