Змагання. Рекорди. Нагороди

09-01-2020

Легка атлетика

03 січня у легкоатлетичному манежі спортивного комплексу «Металург» м. Бахмут пройшли перші легкоатлетичні змагання 2020 року — Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007, 2008, 2009 р. н. «Новорічні старти».

Відкривали змагання: президент федерації легкої атлетики Донецької області Лис Віктор, головний тренер Донецької області з легкої атлетики Тетяна Серорез, головний суддя змагань, суддя національної категорії Ігор Скирда. Вони привітали малечу з Новим 2020 роком, побажали здоров’я та нових спортивних досягнень!

Участь у змаганнях взяли команди Бахмута, Дружківки, Лисичанська, Сєвєродонецька, Кремінної та ін.

В особистих заліках вихованці КДЮСШ 2 вибороли:

• п’ять золотих медалей:

Ілля Дерюжко (60м з/б), Євген Недбайло (150м, 60м), Катерина Комякова (60м), Ростислав Хлапонін (стрибки у довжину);

• три срібні медалі:

Ілля Члек (60м з/б), Поліна Серебрякова (60м), Таісія Кубрак (стрибки у довжину);

• три бронзові медалі:

Ростислав Кравченко та Кіра Семенова (стрибки у довжину), Ростислав Хлапонін (600м).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами і медалями.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Станіслав Кулєш, Наталія Жепка та Микола Трембач.

Футбол

4-5 січня вихованці КДЮСШ 2 приймали участь у V ювілейному турнірі з міні-футболу серед юнаків 2008-2009 року народження на Кубок голови Бахмутської районної ради, присвяченого Різдву Христовому, який проходив у м. Сіверськ.

В змаганнях взяли участь вісім команд з Бахмутського району «Легіон», КДЮСШ Бахмута, Ізюму, Соледара, Новопскова, Рубіжного, Сєвєродонецька, Попасної.

Два дні точились запеклі баталії. На майданчику зібрались найсильніші команди Донецької та Луганської областей.

Результати турніру:

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк  – Попасна - 2:0

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – Ізюм – 0:3

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – Соледар – 6:2

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – Бахмутський район – 0:3

За підсумками турніру наші хлопці посіли четверту сходинку.

Команду підготував тренер-викладач Євген Сімбірьов.

За інформацією КДЮСШ-2 відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради