Зі святом привітали жінок міської ради ветеранів

06-03-2018

5 березня у залі творчості Сєвєродонецької міської публічної бібліотеки відбувся святковий концерт з нагоди весняного свята для чарівних представниць Сєвєродонецької міської ради ветеранів.

Від імені народного депутата Сергія Шахова, міського голови Валентина Казакова зі словами  привітань до присутніх жінок звернувся перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв.

«Дорогі наші жінки, прийміть найщиріші вітання зі святом 8 березня. Дякую вам за ваше вміння зігріти добрим словом, за вашу неповторність, доброту, турботу, чуйність, за ваше терпіння і розуміння, за ваше вміння любити і прикрашати наше життя. Ми зобов’язуємося  робити все для того, щоб захистити вас від життєвих негараздів та труднощів. Шановні наші, чарівні жінки, бажаю вам здоров’я, щастя, миру і благополуччя, уваги і любові від рідних та близьких», - привітав Ігор Едуардович.

Святкову концертну програму та чудовий настрій подарувала талановита співачка, викладач обласного комунального закладу «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» Марина Щепетова, у виконанні якої звучали улюблені всіма романси та поетичні рядки відомих авторів. У музичній програмі також взяли участь студенти коледжу  Денис Рибальченко (гітара) та  Ілля Манчук (вокал). Святковий весняний настрій панував упродовж всієї концертної програми.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради