Завершується впровадження електронного документообігу у Сєвєродонецькій міськраді

26-05-2020

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук у режимі відеоконференції провів засідання робочої групи з впровадження системи електронного документообігу в Сєвєродонецькій міській раді.

Електронний документообіг «Діловод» запроваджується за підтримки ПРООН та призначений для автоматизації управління документами і процесами, що відносяться до загальної управлінської діяльності, функціональних завдань структурних підрозділів та операційних процесів діяльності міської ради.

Вячеслав Ткачук довів до відповідальних за електроний документообігу у Сєвєродонецькій міськраді остаточний термін його впровадження – упродовж місяця.

«Нам потрібно більш оперативно реагувати на звернення наших мешканців. Автоматизація роботи з документами підвищить якість управлінських процесів, забезпечить контроль виконавчої дисципліни. Це має важливе значення для підвищення ефективності діяльності структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств» - підкреслив Вячеслав Петрович.

Спеціаліст з адміністративної децентралізації ПРООН Анатолій Молошний оцінив на «відмінно» проведену роботу - на сьогоднішній день міськрада практично готова до експлуатації порталу адміністративних послуг міста Сєвєродонецька, який надасть можливість отримати інформацію про стан виконання замовленої послуги, замовити деякі електронні послуги та багато іншого. Анатолій Молошний запевнив, що зі свого боку ПРООН готові докласти максимум зусиль для того, щоб електронний документообіг у Сєвєродонецькій міській раді запрацював найближчим часом.