Завдяки програмі «Польська допомога» нужденним безкоштовно роздано 200 тон паливних брикетів

21-07-2021

20 липня у «Центрі соціальної згуртованості та самоорганізації громади» смт. Борівське відбувся круглий стіл з активом громади. До заходу доєднались керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк, заступниця керівника Тетяна Верховська, староста Борівського старостинського округу Лідія Афанас'єва та дільничний офіцер Сєвєродонецького районного управління поліції С.Бабенко.

Присутні обговорили плани по співпраці на розвиток громади та питання, які турбують її населення.

Керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк відмітив, що завдяки спільній конструктивній співпраці вирішуються питання розвитку населених пунктів, які увійшли до Сєвєродонецької міської територіальної громади.

Заступник директора БО «Карітас Сєвєродонецьк» Олена Небеська подякувала Олександру Стрюку та Тетяні Верховській за налагодження співпраці з Генеральним Консульством Республіки Польща у Харкові, делегація якого на чолі з Генеральним Консулом Республіки Польща у Харкові Пьотром Стаханчиком 2 червня нанесла візит до міської ВЦА.

Олена Небеська повідомила присутнім учасникам заходу, що під час зустрічі з польськими друзями у ВЦА, ті розповіли, що розробляють програми розвитку та допомоги гуманітарного напрямку. У Харкові минулого року польські партнери реалізували програми допомоги ВПО та в закупці обладнання для міських лікарень.

А в цьому році проєкти програми «Польська допомога» реалізуються на територіях в зоні ООС. Один з них - «ТЕПЛИЙ ДІМ» - надання паливних брикетів для малозабезпечених та нужденних верств населення в зоні ООС – реалізується через БО «Карітас Сєвєродонецьк».

За результатами зустрічі керівництва Сєвєродонецької міської ВЦА та Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові було оперативно підготовлено відповідні листи, погодження та списки малозабезпечених і гостропотребуючих мешканців, що постраждали від минулорічних пожеж.

А вже минулого тижня нужденним мешканцям Борівського, Боброве, Осколонівка, Капітанове, Муратове було роздано 200 тон паливних брикетів.

«Щиро дякуємо! І Республіці Польща, і нашій Сєвєродонецькій військово-цивільній адміністрації, і благодійникам з «Карітас Сєвєродонецьк»! У нашому селі мешкають переважно пенсіонери. Є і інваліди та багатодітні. Ці категорії людей не можуть дозволити собі купити в достатній кількості дрова. Завдяки такій допомозі в наших будинках взимку буде тепло!» - подякувала від громади за допомогу мешканка пані Ірина.

Також під час спілкування з активом населеного пункту присутнім було донесено терміни ремонту вуличних доріг, заходи щодо покращення руху громадського транспорту, участі старостинських округів в проєктах Громадського бюджету та проведеної роботи щодо сталого постачання електричної енергії в населені пункти громади.