Затверджено Стратегію розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади на період 2021-2027 роки

31-12-2020

Розпорядженням керівника ВЦА м.Сєвєродонецьк затверджено Стратегію розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади на період 2021-2027 роки.

Стратегія розвитку Сєвєродонецької міської  територіальної громади  на період до 2027 року та План її реалізації на 2021 – 2023 роки надзвичайно важливі стратегічні документи. Реформи, які активно впроваджуються в нашій державі,  вимагають трансформації системи управління та розвитку всіх сфер функціонування громад України. Саме ці завдання мають вирішити стратегічні документи, які дозволяють акумулювати всі ресурси та зусилля громади на трьох стратегічних напрямах – економічному, екологічному та соціальному.

Окрім того, в умовах проведення військових дій на території Луганської області перед громадою постали нові виклики – виконувати функції обласного центру та нести відповідальність за місцевий економічний розвиток, створення нових робочих місць, безпеку території громади та забезпечення соціальними послугами, яких потребують не тільки постійні жителі громади, але ще й ті громадяни, які обрали місто Сєвєродонецьк своїм новим місцем проживання в результаті окупації частини Луганської області. Серед внутрішньо переміщених осіб багато молодих людей та наукового професорсько-викладацького складу, які  переїхали до міста Сєвєродонецька разом із вищими навчальними закладами із міста Луганська, у тому числі Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля. До міста Сєвєродонецька перемістилися також і інші державні, комунальні, приватні підприємства, установи та організації з окупованої частини території Луганської області.

Тому, розроблена Стратегія, в першу чергу, націлена також на заохочення участі в місцевому економічному розвитку всіх зацікавлених сторін та розвиток партнерств місцевих органів влади, представників бізнесу та громадськості, університетів та науково-дослідних установ, а також внутрішньо переміщених осіб і молоді, які бажають активної участі в суспільному житті громади.

Розробка Стратегії розвитку громади була проведена відповідно до принципу партисипативної участі. Впевнений, що тільки амбітні цілі розвитку, визначені на основі діалогу за участю різних кіл громади, забезпечать подальший розвиток та економічне зростання нашої громади.

***Стратегія розвитку  Сєвєродонецької міської територіальної громади розроблена в рамках стратегічного планування  за фінансової підтримки УФСІ у рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI» за рахунок коштів Уряду Німеччини  через банк розвитку KfW.

Средняя: 5 (2 оценок)