Засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради від 08.07.2020

08-07-2020

8 липня під головуванням в.о. міського голови, першого заступника міського голови Олега Кузьмінова в режимі скайпконференції проведене XVIII засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради. Розглянуто близько 60-ти питань.

У зв’язку із незвичайною ситуацією внаслідок масштабних лісових пожеж виконавчим комітетом за рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 07.07.2020 було перерозподілено кошти у сумі 260 тис. грн на заходи із запобігання та ліквідації ситуацій та наслідків стихійного лиха (більш докладно читайте у наступному матеріалі сайту СМР).

Члени виконкому погодили інвестиційну програму КП «Сєвєродонецькводоканал, якою передбачається виконання заходів на суму 1604,00 тис. грн. (без ПДВ) - на водопостачання 742,00 тис. грн. та на водовідведення 862,00 тис. грн. Загальний економічний ефект від реалізації заходів інвестиційної програми передбачає більше 270 тис. грн. щорічно.

На виконання програми «Турбота», що ініційована найчисельнішою депутатською групою «Сєвєродончани» прийняті рішення про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам 185 громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту на загальну суму 480 тис. 800 грн. та надання матеріальної допомоги на поховання 10 осіб на загальну суму 30 тис. грн.

Згідно наданих заяв та після розгляду відповідними комісіями погоджено режим роботи та розміщення об’єктів торгівлі.

Позитивно розглянуто питання безоплатної передачі майна в межах комунальних підприємств та навчальних закладів міста.

Рішеннями виконкому присвоєно адресу об’єкту будівництва; надано містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва; переведено приміщення з житлової в нежитлову форму; продовжено терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами та демонтаж засобу зовнішньої реклами.

Інші розглянуті питання стосувалися піклування та захисту прав неповнолітніх.