Засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради 03.04.2020

03-04-2020

03 квітня під головуванням першого заступника міського голови Олега Кузьмінова відбулося 10-те засідання виконавчого комітету міської ради.

З метою забезпечення заходів по боротьбі з розповсюдженням коронавірусу ]]>виконком проходив в залі засідань міськради (3-й поверх)]]>.

На засіданні розглянуто 43 питання відповідно до порядку денного та 5 – «з голосу».

Членами виконкому прийняті рішення:

- організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2020 року;

- надання матеріальної допомоги на поховання та одноразової матеріальної допомоги громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту;

- надання дозволів на видалення зелених насаджень;

- щодо проведення міських заходів, присвячених Дню Чорнобильської трагедії.

Також виконкомом затверджено План роботи виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради на ІІ квартал 2020 року.

Щодо опалювального періоду 2019-2020 років членами виконкому прийняте рішення про його завершення у разі встановлення відповідної плюсової температури. Таке рішення прийняте з метою захисту дітей та дорослих, що знаходяться на карантині, на випадок значного пониження температури, від ГРВІ, грипу та інших вірусних захворювань.

Інші рішення стосувалися надання містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва, присвоєння адрес, розміщення зовнішньої реклами, питань опіки, захисту прав неповнолітніх тощо.

Средняя: 5 (2 оценок)