Засідання позачергової сесії міської ради

21-03-2018

Засідання позачергової сорок другої сесії міської ради, яке відбулось 20 березня, провела секретар міської ради Ельвіна Марініч.

На порядку денному стояло 7 питань. З усіх прийняті відповідні рішення.

Першими прийнято зміни до міського бюджету на 2018 рік. Як зокрема було зазначено, 13.03.2018 року відбулося засідання Державної регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Фонду регіонального розвитку, на котрому було розглянуто та підтримано шляхом голосування реалізацію проекту «Капітальний ремонт ДНЗ №43». Згідно зі ст.241 Бюджетного кодексу програми і проекти, що реалізуються за рахунок коштів ДФРР, підлягають співфінансуванню з місцевих бюджетів на рівні 10%. Таким чином, за рахунок передачі з загального фонду (вільний залишок коштів, що утворився на початок року) цим рішенням сесії міської ради передбачено співфінансування проекту у сумі 663 485 грн. Очікувана сума коштів від ДФРР – 5 971,4 тис. грн. Управлінню охорони здоров’я передбачено кошти на капітальні видатки у сумі 10 500 000 грн.

Щодо змін у структурі виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради доповідала секретар міської ради Ельвіна Марініч. Вона зазначила, що за пропозицією міського голови В.В. Казакова пропонується реорганізувати з 11.06.2018р. департамент економічного розвитку міської ради та Фонд комунального майна міської ради шляхом їх об’єднання в Управління економічного розвитку, інфраструктури, інвестиційної діяльності та комунальної власності міської ради та реорганізувати з 11.06.2018р. відділ капітального будівництва міської ради та Управління житлово-комунального господарства міської ради шляхом їх об’єднання в Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства. Більшість депутатів рішення підтримали, зазначивши, що така оптимізація у структурі покращить взаємодію між зазначеними відділами, а також сприятиме їх більш ефективній роботі.

Прийняли рішення про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів бюджету міста та коштів підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності міста.

Депутати внесли зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік та доповнити перелік регуляторних актів проектами регуляторних актів «Положення про організацію та проведення ярмаркової діяльності на території м. Сєвєродонецька» та «Про затвердження Порядку демонтажу тимчасових споруд для проведення підприємницької діяльності у місті Сєвєродонецьку». Виконуючий обов’язки міського голови Ігор Слєсарєв зазначив, що прийняття цих регуляторних актів обумовлено врегулюванням ярмаркової діяльності у місті, а саме визначення вимог до її організації в інтересах громади міста та суб’єктів господарювання, та додав, що тимчасові споруди для проведення підприємницької діяльності на території міста потребують впорядкування, і це також має визначатися відповідним регуляторним актом.

Внесено зміни до рішення «Про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб Сєвєродонецької міської ради, її виконавчих органів, комунальних підприємств, установ та організацій». Зміни спрямовані на посилення вимог до проведення тендерів, до постачальників товарів, робіт і послуг.

Прийнято рішення про збільшення вартості харчування вихованців закладів дошкільної освіти Сєвєродонецької міської ради. Вирішено встановити з 01.04.2018 року вартість харчування однієї дитини ясельних груп у розмірі 20 грн. на один день, однієї дитини дошкільних груп – 25 грн. на один день. Розмір плати батьків або осіб, які їх замінюють, за день відвідування дитиною ясельної групи складатиме 12 грн., за день відвідування дошкільної групи – 15 грн.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради