Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

31-10-2016

27 жовтня відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Олександра Ольшанського.

Головне питання порядку денного стосувалося формування міського матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на території міста Сєвєродонецька. Голова комісії Олександр Ольшанський наголосив, що оскільки Сєвєродонецьк знаходиться у зоні проведення антитерористичної операції, питання формування матеріального резерву є актуальним і знаходиться на постійному контролі. Фінансування матеріального резерву відбувається за рахунок міського бюджету.

Щодо створення та накопичення зазначеного матеріального резерву доповіла в. о. начальника відділу цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці Анастасія Пивоварова. Зокрема, було зазначено, що до резерву входять засоби: РХБЗ, енергопостачання, забезпечення аварійно-рятувальних робіт, насосного обладнання, загальногосподарського призначення, для відновлення техніки, пожежогасіння, а також пально-мастильні матеріали, речове майно, продовольство, засоби першої необхідності та медичні засоби.

За результатами засідання спеціалізованим службам цивільного захисту міста необхідно надати до міськради пакет документів щодо функціонування спеціалізованої служби, а також перелік та обсяги засобів і матеріалів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій, їх наслідків на території міста Сєвєродонецька по кожній спеціалізованій службі для включення до номенклатури.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради