Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

23-01-2018

23 січня відбулось екстрене розширене засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Його проведення викликане складними погодними умовами.

Головуючий на засіданні заступник міського голови Олександр Ольшанський зазначив, що у місті всі служби працюють у штатному режимі. Перш за все Олександр Ольшанський звернувся до городян: «По-перше, без потреби не виїжджати на транспортних засобах, а по-друге, не залишати свої автівки на узбіччі доріг та біля під’їздів – щоб не перешкоджати роботі снігоприбиральної техніки».

Заслухали на засіданні всіх керівників комунальних служб, а також підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста. У штатному режимі працюють ТОВ «ТАУН-Сервіс», КП «СТКЕ», заклади охорони здоров’я та інші.

Начальник КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» Юлія Проскурова наголосила, що тролейбуси вийшли на всі маршрутам, лише по 6 маршруту тролейбус іде до зупинки «Аміак».

Олег Кравцов, директор КП «СКС», доповів, що 8 одиниць техніки безперервно працюють з 14.00 22 січня і будуть працювати цілодобово до усунення наслідків негоди. «З прилеглими селищами працюємо у телефонному режимі. Допомога надається закладам охорони здоров’я, тролейбусному управлінню, поліції. Забезпечено рух громадського транспорту у місті», - зазначив Олег Кравцов.

Директор житлосервісу «Світанок» Дмитро Погорєлов також наголосив, що всі одиниці техніки задіяні для розчищення доріг у повному обсязі, у штатному режимі працюють двірники, слюсарі, сантехніки.

Віктор Тарасов, директор КП «ЄАДС», зазначив, що аварійна служба працює у штатному режимі та додатково працює одиниця техніки для розчищення міста.

Комісією прийнято протокольне рішення, а саме:

1. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності забезпечити очищення від снігу та льоду прилеглих територій.

2. Керівникам підприємств розглянути можливість здійснювати очищення міських доріг від снігу та льоду за допомоги власних ресурсів.

3. КП «СКС» організувати належне утримання міських доріг, пішохідних переходів і зупинок громадського транспорту в зимовий період, своєчасно здійснювати очищення від снігу та обробку протиожеледними матеріалами.

4. КП «СКС» організувати цілодобове чергування відповідальних осіб та спецтехніки з метою своєчасного реагування та прийняття відповідних заходів для уникнення надзвичайних ситуацій на дорогах міста.

5. УЖКГ здійснювати координацію робіт підприємств міста з очистки доріг від снігу та льоду.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради