Засідання комісії з безпеки дорожнього руху

06-03-2018

03 березня під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Слєсарєва проведено засідання комісії з безпеки дорожнього руху міськради.

Порядок денний містив 23 питання щодо безпеки дорожнього та пішохідного руху на території Сєвєродонецької міської ради, з якими звернулися до влади жителі міста, депутати, керівники підприємств та установ різних форм власності.

Зокрема, відповідно до листа директора КП «СТКЕ», перше питання стосувалося влаштування ґрунтової дороги (аварійного виїзду) з котельні у 83-му мікрорайоні, яке одноголосно було підтримано членами комісії.

Тривале обговорення викликало питання облаштування перекриття бетонними блоками проїзду за адресою: вулиця Новікова, 13-а. У колективному зверненні мешканців зазначеного будинку говориться про перекриття внутрішньоквартальної дороги вздовж житлового будинку та встановлення відповідних знаків. Вислухавши усі пропозиції членів комісії, Ігор Слєсарєв запропонував винести питання щодо встановлення на даному відрізку дороги знаку «Пішохідна зона» на розгляд виконавчого комітету міської ради. Пропозиція була одноголосно підтримана.

Звернення начальника відділу освіти Ольги Каширіної щодо поновлення біля навчально-виховних закладів дорожньої розмітки, встановлення знаків: «Обмеження швидкості», «Увага! Діти!», «В’їзд заборонено для стороннього транспорту» та інших, пристроїв примусового гальмування – «Лежачий поліцейський» також одноголосно підтримано всіма членами комісії. Для вирішення зазначеного питання створена виїзна комісія та затверджено її склад. Передбачається обстеження територій навчальних закладів за визначеними адресами для аналізу та конкретизації місць встановлення знаків дорожнього руху і пристроїв примусового гальмування.

З метою забезпечення прав інвалідів та дотримання вимог діючого законодавства України комісією з безпеки дорожнього руху було прийнято рішення направити звернення щодо встановлення знаків для паркування інвалідів на парковках міста на розгляд комісії з контролю за станом благоустрою та врегулюванням питань щодо стихійної торгівлі на території м. Сєвєродонецька задля перевірки суб’єктів господарської діяльності (магазини та офіси) з дотримання правил встановлення вищезазначених знаків.

Одне з питань стосувалося постійного паркування вантажівки перед вікнами будинку по вулиці Першотравнева, 6. Вислухавши голову ОСББ, Ігор Слєсарєв зауважив, що адміністративного порушення в діях власника транспортного засобу не вбачається і запропонував направити питання на повторний розгляд комісії з благоустрою у новому складі, яка належним чином розгляне це питання, дослідить всі обставини та перевірить наявність порушень правил з благоустрою.

У зв’язку з численними зверненнями щодо капітального ремонту доріг по вулицях населених пунктів Сиротине, Воронове та Метьолкіне рішенням комісії надано відповідні доручення відділу капітального будівництва міськради.

Інші питання порядку денного стосувалися встановлення дорожніх знаків, облаштування зупинок, встановлення світлофорних об’єктів на перехрестях доріг просп. Гвардійський – вул. Автомобільна та вул. Єгорова – вул. Об’їзна тощо. По більшості з них знайдено позитивне рішення, а деякі питання винесено на додаткове доопрацювання.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради

Сектор транспорту та зв’язку Департаменту економічного розвитку міської ради

Средняя: 5 (2 оценок)