Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

02-02-2018

31 січня відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Сєвєродонецькій міській раді під головуванням А.А. Гавриленка. На початку засідання була заслухана інформація начальника Сєвєродонецького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області А.В. Білобородько про погіршення епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней (далі-АЧС) на території Луганської області та заходи, що вживаються Держпродспоживслужбою міста з метою недопущення виникнення збудника цієї хвороби на територію Сєвєродонецької міської громади.

Відповідним службам доручено виконання зазначених заходів з ліквідації АЧС на території міста згідно з протокольним рішенням, а саме:

- вжити невідкладних заходів з ліквідації несанкціонованої торгівлі харчовими продуктами на території м. Сєвєродонецька;

- заборонити реалізацію продукції тваринного та рослинного походження за адресою м. Сєвєродонецька вул. Маяковського, 28 (район Льодового палацу спорту);

- забезпечити суворий контроль за переміщенням автошляхами міста та прилеглих селищ живих тварин та харчової продукції.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради