Ви тут:

Запрошуємо заклади торгівлі та інтернет-магазини долучитись до проекту монетизації одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка»

16-09-2020
Категорія: 

Міністерство соціальної політики запрошує заклади торгівлі та інтернет-магазини, долучитись до реалізації пілотного проекту щодо монетизації одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» для породіль за спеціальною соціальної карткою.

Пілотний проект запроваджено постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 р. ]]>№ 744]]> «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Даний пілотний проект по монетизації одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” дозволить батькам самостійно обирати товари та спростить процедуру придбання дитячих товарів сім’ями з новонародженими дітьми не залежно від місця їхнього проживання і наявності закладів роздрібної торгівлі з необхідним асортиментом дитячих товарів.

Приєднатись до реалізації пілотного проекту можливо шляхом укладання з Мінсоцполітики додаткової угоди про приєднання до публічного договору, яка розміщена на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики.

Долучайтеся до соціально важливої справи через приєднання до договору! Переходьте за посиланням: ]]>https://www.msp.gov.ua/content/pakunok-malyuka.html]]>.

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)