Запрошуємо взяти участь у фотоконкурсі «Мій зимовий Сєвєродонецьк»

26-12-2019

Фотоконкурс «Мій зимовий Сєвєродонецьк» проводиться Сєвєродонецькою міською радою з метою покращення іміджу Сєвєродонецька, формування культурної та духовної свідомості місцевої громади, створення сприятливих умов для самореалізації творчих людей, сприяння покращенню естетичного вигляду міста, виховання патріотизму та почуття гордості за місто, у якому проживаєш.

Участь у Фотоконкурсі може взяти кожен, хто захоплюється фотографією та бажає підготувати фотороботу відповідно до тематичної спрямованості Фотоконкурсу, вимог до виготовлення та оформлення робіт.

Надіслані на Фотоконкурс роботи мають відображати реальні пейзажі зимового Сєвєродонецька його найкращих міст та життєві ситуації, в яких центральними фігурами є Сєвєродончани  в життєдіяльності зимового міста.

На фотографіях обов’язково мають бути пейзажі зимового Сєвєродонецька та/або новорічно-різдвяного оздоблення.

Фотографії мають бути зроблені лише на території Сєвєродонецької міської ради, щоб було видно визначні архітектурні та інші споруди, будинки, вулиці, які ідентифікують з нашим містом.

Учасник може подати на Фотоконкурс не більше трьох авторських робіт.

Фотографії надсилаються в електронному вигляді на адресу fotokonkursatsed-rada [dot] gov [dot] ua.

В електронному листі вказувати прізвище автора,  контактний телефон автора, назви фоторобот, місце роботи/навчання.

Фотографії, які не відповідають вищезазначеним вимогам, розглядатися не будуть.

Всі фотороботи, які відповідатимуть вимогам конкурсу, будуть виставленні у фотоальбомі на сторінці Сєвєродонецької міської ради у фєйсбук.

Вподобані фотографії відмічаються лайками відвідувачами сторінки.

Автори фоторобіт, які отримають найбільшу кількість лайків, та які будуть відібрані за рішенням конкурсної комісії, будуть визначені переможцями.

Фотороботи можна надсилати – з 24.12.2019р. по 31.01.2020р.

Переможців обов’язково буде відзначено Сєвєродонецькою міською радою.

Беріть участь і перемагайте!