З нагоди Дня батька у Сєвєродонецьку вітали захисників-військових

20-06-2021

20 червня у Сєвєродонецькому міському Палаці культури з нагоди Дня батька відбулися урочистості для наших захисників - військовослужбовців оперативно-тактичного угруповання «Північ».

На свято завітав керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк разом з першим заступником Ігорем Робочим та заступницею Іриною Степаненко.

Олександр Стрюк звернувся до військових: «Сьогодні ми вас запросили, щоб привітати з нагоди Дня батька, оскільки військові завжди були взірцем сімейних традицій, зберігачами і захисниками миру, добробуту і теплих сімейних відносин. Вітаю вас і з великим православним святом – Трійцею. А також дозвольте вручити вам відзнаки військово-цивільної адміністрації, як знак пошани та поваги до вас».

За самовіддане виконання військового обов’язку із захисту конституційних прав та свобод громадян від антидержавних посягань, мужність, сміливість, відвагу, готовність йти на зустріч небезпеці та з нагоди відзначення Дня батька грамотами Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації було нагороджено 27 військовослужбовців  оперативно-тактичного угруповання «Північ». Окрім того, ще чотирьом захисникам від Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації разом з грамотами вручили і цінні подарунки - іменні годинники.

Сєвєродонецькими аматорами з нагоди свята захисникам було подаровано теплий, зворушливий та яскравий концерт, який був ними радо зустрітий і підтриманий неодноразовими аплодисментами.

Средняя: 5 (3 оценок)