XIV міський відкритий конкурс дитячої поезії «Джерельце» ім. Й. Курлата

23-10-2020

20 жовтня у Сєвєродонецькому міському Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся ІІІ (заключний) тур ХІV відкритого міського конкурсу дитячої поезії «Джерельце» ім. Й. Курлата.

Захід проводився з метою пошуку і розкриття творчих здібностей юних поетів міста та регіону, підтримки талановитих та обдарованих дітей, вшанування пам’яті видатного сєвєродонецького поета Йосипа Курлата.

Організаторами заходу виступили відділ освіти та відділ культури Військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецьк Луганської області.

В цьому році з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, конкурс проводився в онлайн-форматі протягом вересня-жовтня в три етапи: реєстраційно-заочний, конкурсно-заочний та підсумковий.

Усього у конкурсі взяли участь 64 учасника з 29 навчальних закладів Сєвєродонецька, Лисичанська, Воєводівки Троїцького району, Підгорівки Старобільського району, Преображенська Сватівського району, філіалу №4 бібліотеки села Височинівка Марківського району, Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості,  Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю та Палацу культури ім. В.М. Сосюри м. Лисичанськ.

Переможців визначали за оцінками компетентного журі, до складу якого увійшли:

керівник театру юного глядача КЗ «Сєвєродонецького міського Палацу культури» Олександр Бірюстюков;

режисер народного театру та ведучій КЗ «Сєвєродонецького міського Палацу культури» Сергій Піоваров;

поетеса, член Сєвєродонецького літературного об’єднання «Обрій» Марина Провоторова.

За результатами опрацювання конкурсних матеріалів журі визначило переможців:

Номінація «Мрію і живу» (авторські вірші про оточуючий світ, загальнолюдські цінності, почуття, природу тощо  загально-позитивного змісту та світського характеру)

І місце:

молодша вікова категоріяКопилова Дарина, учениця КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 27»;

середня вікова категоріяПогорєлов Єгор, учень Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4;

старша вікова категоріяЄлизавета Кобозева,  учениця СЗШ № 1                    м. Сєвєродонецьк; Вікторія Петренко, вихованка театрального гуртка «Smail» КЗ «Палац культури ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська».

ІІ місце:

середня вікова категоріяМарія Рисухіна, вихованка Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю м. Лисичанськ;

старша вікова категоріяКрасніков Данііл, учень Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею; Руднєва Софія, учениця СЗШ № 14                              м. Сєвєродонецьк.

ІІІ місце:

молодша вікова категоріяВікторія Сафонова, учениця СЗШ № 1                       м. Сєвєродонецьк;

середня вікова категоріяАлевтина Бєлкіна, учениця Борівського НВК; Дарья Красюк, вихованка театрального гуртка «Smail» КЗ «Палац культури ім. В. М. Сосюри м. Лисичанська»;

старша вікова категоріяКатерина Ковальова, вихованка гуртка «Студія аніматорів» Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості.

Також членами журі були відмічені авторські вірші учасників старшої

вікової категорії – Крохмаля Руслана, учня СЗШ № 18 м. Сєвєродонецьк; Зеленської Ілони, учениці СЗШ № 18 м. Сєвєродонецьк; Яцини Євгенії, учениці Тимонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Руднєвої Марії, учениці СЗШ № 14 м. Сєвєродонецьк.

Номінація «Читаю Й. Курлата» (художнє виконання поетичних творів Йосипа Курлата)

І місце:

молодша вікова категоріяСофія Чорноусова, учениця СЗШ № 1                      м. Сєвєродонецьк (кер. Колпакова Олена);

середня вікова категоріяЄгор Агризков, учень СЗШ № 4                                  м. Сєвєродонецьк (кер. Ципіна Анна);

старша вікова категоріяІван Циганок, вихованець театрального гуртка «ТАНДЕМ» СМ ЦДЮТ (кер. Жорнік Інна).

ІІ місце:

молодша вікова категоріяДарь’я Волкова, учениця СЗШ № 18                       м. Сєвєродонецьк (кер. Білоус Ганна);

середня вікова категоріяВероніка Волохова, учениця СЗШ № 4                       м. Сєвєродонецьк (кер. Буднік Юлія);

старша вікова категоріяСофія Мазур, учениця СЗШ № 8                                 м. Сєвєродонецьк (кер. Остапущенко Елла).

ІІІ місце:

молодша вікова категоріяАмалія Кунілова, учениця СЗШ № 4                        м. Сєвєродонецьк (кер. Христенко Неля);

середня вікова категоріяСофія Омельченко, учениця НВК «Гармонія»           м. Сєвєродонецьк (кер. Воробець Ірина); театральний гурток «ТАНДЕМ» СМ ЦДЮТ (кер. Жорнік Інна);

старша вікова категоріяПоліна Городова, вихованка театрального гуртка «ТАНДЕМ» СМ ЦДЮТ (кер. Жорнік Інна).

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами, кубками та подарунками відповідно номінації та вікової категорії, які підготовлені Військово-цивільною адміністрацією м. Сєвєродонецьк Луганської області.

Сєвєродонецький міський Центр дитячої та юнацької творчості відділу освіти