Вячеслав Ткачук звернувся до Сергія Гайдая - дозволити відкрити у понеділок дитячі садки

22-05-2020

В.о. міського голови Сєвєродонецька Вячеслав Ткачук звернувся з листом до голови Луганської обласної державної адміністрації Сергія Гайдая, в якому просить розблокувати питання відкриття у Сєвєродонецьку дитячих садків 25 травня. Тобто у термін, який встановлений Урядом. Для цього згідно з урядовою Постановою необхідно провести засідання регіональної комісії ТЕБтаНС, яка має прийняти рішення про послаблення карантину. Текст звернення:

Шановний пане Сергію!

20.05.2020 року було прийняте рішення Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», яке було опубліковано на сайті Урядового порталу.

Звертаємося до Вас з клопотанням щодо невідкладного розгляду та прийняття відповідного рішення на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, оскільки прийняте Вами рішення надасть змогу міським комісіям з питань ТЕБ та НС відновити роботу дошкільних навчальних закладів міської ради в термін відповідно до вищезазначеної постанови КМУ.

В свою чергу, Сєвєродонецька міська рада, ідучи на зустріч громадянам міста, провела велику підготовчу роботу, що забезпечить відкриття 76 груп у 13 закладах дошкільної освіти та прийняти в них 908 дітей відповідно до постанови КМУ від 20.05.2020р. №392 вже в понеділок 25.05.2020 року.

Жителі територіальної громади міста Сєвєродонецька сподіваються на відкриття дитячих дошкільних закладів та відновлення в повному обсязі пасажирських перевезень в міському електротранспорті саме з 25.05.2020р.

Средняя: 5 (2 оценок)