Вячеслав Ткачук: Серед пріоритетів - благоустрій Сєвєродонецька

26-05-2020

Питання благоустрою є одним з пріоритетних та залишається на повсякденному контролі міського керівництва.

26 травня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук провів виїзну робочу нараду з комунальниками щодо благоустрою в районі Свято-Христо-Різдвяного Кафедрального Собору (пр. Космонавтів, 23) та надав доручення обрізати дерева і кущі вздовж нового тротуару по проспекту Центральний, надаючи їм ландшафтної форми.

Як зазначив Вячеслав Ткачук, проводиться комплексна робота для збереження охайного і впорядкованого зовнішнього вигляду міських парків, площ, скверів, проспектів, вулиць і дворів. Комунальні служби згідно з графіком роблять покос трави біля в’їздів до міста, житлових будинків, промислових підприємств, у скверах, на узбіччях доріг, вулицях, біля пам’ятників.

Упродовж останніх двох років завдяки командному лідеру Ігорю Буткову, який зміг організувати спільну і об’єднавчу роботу депутатської більшості, виконкому та його апарату, керівників комунальних закладів, Сєвєродонецьк з кожним днем стає красивішим та комфортнішим для його мешканців і гостей та інвестиційно привабливішим для бізнесу. Сусідні населені пункти виявляють бажання приєднатися до новостворюваної Сєвєродонецької об’єднаної територіальної громади.

Відбувається будівництво нових тротуарів не тільки на центральних проспектах та вулицях міста. Прикладом тому є проспект Космонавтів, вулиці Гагаріна та Менделєєва. Проводиться поточний ремонт доріг. У планах капітальний ремонт тих доріг міста, які давно не ремонтувалися та найбільш навантажені. На капітально та поточно відремонтованих цього і минулого року дорогах зроблено нову розмітку. Встановлюється сучасне економне вуличне світлодіодне освітлення. Парки приводяться до належного стану. Сміття вивозиться вчасно. Висаджуються нові дерева і кущі, проводиться обрізка старих. Проводиться ремонт житлового фонду. Під’їзди будинків, вулиці та зупинки очищаються та дезінфікуються. Нещодавно посаджено більше 3-х тисяч кущів троянд.

За оцінками і твердженнями переважної більшості мешканців міста та гостей, що у ньому проживають і відвідують – завдяки роботі злагодженої команди та вмілому керівництву Сєвєродонецьк відроджується та активно розвивається. Головне – продовжувати робити заплановане на благо міста та не піддаватися на солодкі передвиборчі обіцянки популістів.

Средняя: 5 (2 оценок)