Всеукраїнський фестиваль «Аристократична Україна» запрошує гостей до Замку-музею Радомисль

17-07-2017

Цьогоріч, 22 липня, на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль, що на Житомирщині, проходитиме другий Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів «Аристократична Україна».

Метою проведення згаданого фестивалю є популяризація відродження культурних традицій України, розвиток культурної й народної дипломатії між етносами й національними меншинами, що вважають своєю Батьківщиною Україну та представниками народів, що проживають на території нашої держави.

Організатори переконані, що проведення фестивалю «Аристократична Україна» сприятиме пізнанню етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризації етнічного одягу у молодіжному середовищі та серед громадян інших країн світу.

Також, під час проведення фестивалю на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль відбуватиметься ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстрів.

Отож, всіх охочих, а також народних умільців, які мають бажання долучитися до Всеукраїнського фестивалю «Аристократична Україна» гостинно запрошують 22 липня до Замку-музею Радомисль, що на Житомирщині.

Детальніше: ]]>https://www.radozamok.com.ua/ua/about/aristokratichna-ukrajina]]>