Вперше в Сєвєродонецьку Кубок України  з тенісу настільного (пряма трансляція)

10-12-2020

Вперше в м. Сєвєродонецьк та Луганській області на базі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1  проводиться Кубок України  з тенісу настільного. Змагання проходитимуть с 10 по 12 грудня 2020 р., початок  кожного дня о 10.00.

Загалом на змагання прибуло понад 120 тенісистів з Запоріжжя, Києва, Дніпра, Львова, Харкова, Маріуполя, Сум, Хмельницького, Одеси та Сєвєродонецька.

На змаганнях присутня Головна суддівська колегія,  призначена Мінмолодьспортом,  до складу якої входять судді національної категорії:

Войтехова Марія з Запоріжжя, Коцюба Вікторія з Покровська та Лисечко Артем з Кремінної.

Від Луганської області будуть змагатися 2  команди дівчат та 2 команди хлопців. В основному складі команд тенісисти з Сєвєродонецька.

Змагання проходитимуть з урахуванням усіх  санітарних та протиепідемічних норм (без глядачів та вболівальників).

Під час змагань буде вестись пряма трансляція, за якою можна спостерігати на сторінках ]]>Фейсбука ФТНУ]]> та на сторінці ]]>Кубку України]]> теж на Фейсбуці.

Відділ молоді та спорту