Восьме пленарне засідання 31-ї позачергової сесії міської ради не відбулось

02-11-2017

Восьме пленарне засідання 31-ї позачергової сесії Сєвєродонецької міської ради, призначене на 02 листопада 2017 року, не відбулось у зв’язку з відсутністю кворуму.

Розпорядженням міського голови від 02.11.2017 року № 550 дев’яте пленарне засідання 31-ї позачергової сесії Сєвєродонецької міської ради призначено на 6 листопада 2017 року о 16.00.

Як повідомлялося раніше, через відсутність кворуму, не відбулись шосте і сьоме пленарні засідання 31-ї позачергової сесії Сєвєродонецької міської ради, призначені на 30 жовтня і 1 листопада відповідно.

Присутніми в залі засідань депутатами запропоновано довести до відома жителів міста, а отже виборців, перелік депутатів, які не з’явилися на призначені засідання три рази поспіль.

Депутати, обрані від Опозиційного блоку:

Анпілогов Денис Володимирович

Бутков Ігор Миколайович

Буткова Олена Миколаївна

Височин Андрій Юрійович

Гавриленко Андрій Анатолійович

Кузьмінов Юрій Кіндратович

Куниця Сергій Павлович

Лагунов Євген Володимирович

Мартиненко Ольга Олександрівна

Мєзєнцев Геннадій Володимирович

Пилипенко Віктор Анатолійович

Чмирьова Ганна Іванівна

Шерстюк Дмитро Анатолійович

Депутати, обрані від інших політичних партій:

Грачова Тетяна Вікторівна

Летюча Лариса Леонідівна

Матохін Юрій Вікторович

та інші

Згідно зі ст. 20 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», депутат  місцевої  ради  зобов'язаний  бути  присутнім на пленарних засіданнях ради,  засіданнях постійної комісії та інших органів ради, до складу яких він входить.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради