Внесено зміни до міського бюджету: кошти на Громадський бюджет, співфінансування субвенцій на заклади освіти та субвенцію Борівській селищній раді

20-08-2020

Керівник військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області Олександр Стрюк 19 серпня підписав  розпорядження «Про внесення змін до міського бюджету м.Сєвєродонецька на 2020 рік».  Зазначеним розпорядженням за рахунок перерозподілу видаткової частини міського бюджету вирішено низку важливих для міста питань.

Так, зазначеним розпорядженням в міському бюджеті в повному обсязі передбачено кошти на реалізацію проєктів-переможців Громадського бюджету-2020, який містяни в липні підтримали майже 20 тисячами голосів. Загальний обсяг коштів, що буде спрямований на виконання проєктів-переможців, складає 5 501 477 грн. Фінансування передбачено наступним головним розпорядникам коштів:

• Відділ капітального будівництва – 1 394 805 грн  (проєкти-переможці за №15, 32, 45 та 58)
  • Управління житлово-комунального господарства – 1 341 860 грн (проєкти-переможці за № 16, 27, 57 та 65)
  • Відділ освіти – 2 533 111 грн (проєкти-переможці за №2, 14, 20, 25, 26 та 50)
  • Відділ молоді та спорту – 231 701 грн (проєкт-переможець за №10)

Нагадаємо, на початку серпня очільник Луганщини Сергій Гайдай під час представлення керівника ВЦА м. Сєвєродонецьк Олександра Стрюка наголосив на необхідності забезпечити фінансування проєктів-переможців Громадського бюджету міста Сєвєродонецька у 2020 році.

Також розпорядженням керівника ВЦА передбачено співфінансування субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" в частині закупівлі комп’ютерного обладнання для початкових класів і на закупівлю обладнання та інвентарю для фізкультурно-спортивних приміщень, засобів навчання, у т.ч. навчально-методичної та навчальної літератури, зошитів з друкованою основою для закладів загальної середньої освіти, що беруть участь в експерименті з реалізації Державного стандарту початкової освіти. Крім того, передбачено  співфінансування субвенції за рахунок залишку освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду, на придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти. Загальна сума співфінансування з міського бюджету складає 712 371 грн, що дозволить залучити  кошти зазначених субвенцій обсягом 3 474 744 грн.

Розпорядженням керівника ВЦА також передбачено субвенцію з міського бюджету Борівській селищній раді в обсязі 679 346 грн на утримання селищної ради, забезпечення вуличного освітлення та інші необхідні витрати.

Також керівник ВЦА міста Сєвєродонецьк Олександр Стрюк підписав розпорядження «Про зміни напрямів використання асигнувань», завдяки якому матеріальну допомогу в рамках програми «Турбота» отримають сім’ї, в яких виховуються діти з інвалідністю, та мешканці міста, які опинилися в складних життєвих обставинах.