Ви тут:

Виконком знижує тариф для споживачів Сєвєродонецької ТЕЦ

27-04-2020
Категорія: 

У період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) 27 квітня засідання  виконавчого комітету міської ради відбулось у режимі скайп-конференції. Дистанційне засідання провів в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Низка рішень стосувалась зниження тарифів на теплову енергію, її транспортування, постачання та послугу з постачання теплової енергії - для населення і для категорій: бюджетні установи та інші споживачі м. Сєвєродонецька, яких обслуговує ДП "Сєвєродонецька ТЕЦ". Також встановлено норми споживання теплової енергії на опалення житлових будинків, що не оснащені приладами обліку теплової енергії, за опалювальний період (182 доби) та за добу опалювального сезону, які обслуговує ДП "Сєвєродонецька теплоелектроцентраль".

Так, тариф для населення знижено на 3,4%. Було – 1587,51 грн./Гкал, стало – 1532,26 грн./Гкал.

Для бюджетних установ зниження відбулось на 19,75%. Було – 1963,88 грн./Гкал, стало – 1576,00 грн./Гкал.

Для інших споживачів знижено тариф на 19,83%. Було – 1962,48 грн./Гкал, стало – 1573,26 грн./Гкал.

Усього порядок денний містив понад 20 питань: всі вони були розглянуті, з усіх прийняті відповідні рішення.

Одне з прийнятих рішень стосувалось підготовки житлового фонду, об'єктів соцкультпобуту та інженерних комунікацій міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років. Так, рішенням затверджено склад Штабу з контролю за ходом виконання заходів з підготовки житлового фонду, об’єктів соцкультпобуту та інженерних комунікацій міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 рр. і, власне, самі заходи.

Серед іншого прийняті рішення про проведення міських заходів, присвячених Дню пам'яті та примирення, 75-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, про надання містобудівних умов та обмежень, про надання будівельних паспортів, про продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами, стосовно захисту прав дітей тощо.

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)