Ви тут:

Виконком засідав у новому складі

26-02-2018
Категорія: 

23 лютого виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради засідав вже у новому складі. Провів засідання міський голова Валентин Казаков. Порядок денний містив понад 60 питань.

Зокрема члени виконкому ухвалили звіт щодо виконання міського бюджету за 2017 рік, схвалили проекти рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік» та «Про виділення коштів з міського бюджету для співфінансування з ДФРР на 2018 рік» з подальшим їх винесенням на розгляд міської ради.

Міський голова Валентин Казаков прокоментував це так: «Два об’єкти по ДФРР прийняті, навіть виділено співфінансування. Це капремонт тенісних кортів КДЮСШ-1 по Федоренка, 33а та реконструкція заплавного мосту № 2. Втім, на сьогодні є не менш значущі проекти для реалізації – це електропостачання с. Боброве, реконструкція вивільнених приміщень СЗШ № 13 під відкриття КДНЗ (дитячий садочок «Сонечко») та 43-й дитсадок. На мою думку, треба звернутися до облдержадміністрації, щоб ці проекти по ДФРР були розглянуті, прийняті та профінансовані у цьому році».

Член виконкому, заступник голови Луганської ОДА Сергій Філь звернув увагу на те, що, збільшуючи співфінансування з 10 до 20%, зростають шанси на перемогу проектів у конкурсі.

На засіданні взято до відома інформацію про  підсумки роботи з письмовими та усними зверненнями громадян у департаментах, відділах, управліннях,  службі та  фонді комунального майна міської ради за 2017 рік. Іншим рішенням затверджено План роботи виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради на І квартал 2018 року.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності за доручену справу та з нагоди 65-річчя від дня народження члени виконкому прийняли рішення нагородити Почесною грамотою виконкому Іщенко Наталію Яківну, заступника начальника відділу містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської ради.

Крім того, прийнято рішення про нагородження Почесними грамотами виконавчого комітету з нагоди Міжнародного жіночого Дня 8 Березня.

Прийнято рішення про проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу. Зокрема, затверджено склад міської призовної комісії, план проведення та забезпечення заходів з організації призову на строкову військову службу громадян 1991–2000 років народження у квітні-травні 2018 року.

На засіданні взято до відома інформацію про роботу Координаційної ради з питань розвитку підприємництва у м. Сєвєродонецьку за 2017 рік. Міська влада працює в напрямку створення і підтримки сприятливого клімату господарської діяльності, здійснення захисту інтересів бізнесу. Одним з кроків співпраці - робота Координаційної ради з питань розвитку підприємництва у місті Сєвєродонецьку, яка є дорадчо-консультативним органом, що сприяє реалізації державної політики у сфері підприємництва. До складу Координаційної ради входять 15 осіб – представники влади, бізнесу, громадських організацій, Державної податкової служби, профспілки. У 2017 році проведено п’ять засідань Координаційної ради. У результаті проведеної роботи на сесії міськради затверджено 2 регуляторні акти.

Члени виконкому затвердили склад міської комісії з безпеки дорожнього руху. Тепер її очолює перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв.

Також прийнято рішення про затвердження графіку  прийому суб’єктів звернення державними реєстраторами сектору реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень відділу адміністративних послуг міської ради у Центрі надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку у новій редакції. Зміни у зазначеному графіку прийому набудуть чинності з 01.03.2018 р.

Крім того, затверджено інформаційну картку адміністративної послуги №01-01.00 «Встановлення, за погодженням з власником, зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування на території м.Сєвєродонецька», яка надається у Центрі надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку, у новій редакції.

Члени виконкому також затвердили Склад спеціалізованих служб цивільного захисту міста у новій редакції. Затверджено й Положення, що визначає основні завдання, порядок утворення та склад спеціалізованих служб цивільного захисту Сєвєродонецької міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, організацію управління ними та їх функціонування.

З метою планування і проведення евакуаційних заходів осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп, які зареєстровані та проживають на території Сєвєродонецької міської ради, виконавчий комітет міської ради затвердив персональний склад групи з питань евакуації осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп.

На засіданні прийняті рішення про надання містобудівних умов та обмежень: КЗ «Сєвєродонецький міський палац культури» для проектування об’єкта будівництва  - будівництво пелетної котельні, відділу освіти міськради для проектування об’єктів будівництва  – будівництво пелетної котельні НВК «Спеціалізована школа-колегіум», реконструкція КДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 24 «Сніжинка», реконструкція вивільнених приміщень СЗШ № 13 під відкриття КДНЗ (дитячий садочок «Сонечко»).

Прийнято рішення про створення громадської комісії з житлових питань при виконкомі. Ним зокрема затверджено склад комісії (голова комісії – заступник міського голови Дмитро Лук’янченко) та положення. Згідно з Положенням громадська комісія з житлових питань створюється при виконкомі міської ради для здійснення контролю за забезпеченням жилими приміщеннями громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем мешкання при виконкомі та на квартирному обліку за місцем роботи на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності.

Затверджено Положення та склад житлово-побутової комісії при виконкомі. Очолює її заступник міського голови Дмитро Лук’янченко. Відповідно до Положення житлово-побутова комісія відповідно до своїх функцій та в межах своєї компетенції розглядає: звернення громадян з питань належної експлуатації та організації обслуговування населення житлово-експлуатаційними підприємствами; заяви громадян щодо реалізації права наймача жилого приміщення в установленому порядку вселяти в займане ним жиле приміщення комунальної власності членів сім’ї, а також інших осіб; розглядає за згодою власника будинку (або квартири) письмову заяву члена його сім’ї про вселення в займане ним жиле приміщення інших членів сім’ї або інших осіб; розглядає письмову заяву наймача про вселення в займане ним жиле приміщення у будинку (або квартирі), що належить іншій особі на праві приватної власності, своїх членів сім’ї та інших осіб за письмовою згодою власника будинку (або квартири) і всіх членів сім’ї, які проживають і зареєстровані разом з наймачем; здійснює контроль щодо реєстрації громадян в неприватизовані жилі приміщення комунальної власності.

Члени виконкому затвердили новий склад комісії з питань контролю за станом благоустрою та врегулювання питань щодо стихійної торгівлі на території м. Сєвєродонецька. Комісію тепер очолює заступник міського голови Дмитро Лук’янченко.

На засіданні прийнято рішення про закріплення міських автодоріг за підприємствами міста для виконання заходів по боротьбі з ожеледицею та сніговими заметами  в зимовий період. Так, для надання допомоги КП «Сєвєродонецьккомунсервис» під час складних погодних умов в зимовий період 2018 року, виконком вирішив для виконання заходів по боротьбі з ожеледицею та сніговими заметами в зимовий період, враховуючі досвід взаємодії з підприємствами у попередні роки, закріпити міські автодороги за підприємствами міста. КП «СКС» організувати належне утримання міських доріг, пішохідних переходів і зупинок громадського транспорту в зимовий період, своєчасно здійснювати очищення від снігу та обробку протиожеледними матеріалами. Організувати цілодобове чергування відповідальних осіб та спецтехніки з метою своєчасного реагування та прийняття відповідних заходів для уникнення надзвичайних ситуацій на дорогах міста. Здійснювати координацію робіт підприємств міста з очистки доріг від снігу та льоду.

Крім того, прийнято рішення про перекриття руху працівниками Управління патрульної поліції в містах Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному Луганської області під час проведення заходів з ліквідації несанкціонованої торгівлі за адресою: вул. Маяковського, 28 (район Льодового палацу) м. Сєвєродонецька. У рішення зазначається, що під час проведення заходів з ліквідації несанкціонованої торгівлі за адресою: вул. Маяковського, 28 (район Льодового палацу) м. Сєвєродонецька зобов’язати Управління патрульної поліції в містах Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному Луганської області організувати перекриття руху транспорту по вул. Маяковського, 28 з обох боків проспекту Центрального м. Сєвєродонецька щосереди та щосуботи в період часу з 02.00 год. до 12.00 год., починаючи з 24.02.2018 року до повної ліквідації стихійного ринку за зазначеною адресою.

Також прийняті рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 248 громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту. Загальна сума допомоги 426 750 грн.

З метою навчання учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Сєвєродонецька плаванню, збереження і зміцнення їхнього здоров'я, запобігання нещасних випадків на воді, виконком міської ради прийняв рішення про організацію занять з навчання плаванню та фізичною культурою і спортом. Відділу освіти, відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради вирішено організувати щорічно заняття з навчання плаванню учнів початкових класів СЗШ № 1, 4, 5, 10, 14, 15, 16, 20, колегіум, НВК “ГАРМОНІЯ” на базі ДЮСШ №1 відділу освіти міськради та учнів СЗШ № 6, 8, 11, 12, 13, 17, 18, гімназії на базі СДЮСТШ ВВС “Садко” відділу молоді та спорту міськради.

Крім того, окремим рішенням затверджено грошові добові норми витрат на забезпечення харчуванням по групах видів спорту учасників спортивних заходів, міського та обласного рівня та Порядок забезпечення харчуванням спортсменів по групах видів спорту, спортивних суддів та інших учасників спортивних заходів, міського та обласного рівня за рахунок коштів міського бюджету.

Затверджено склад оргкомітету, кошторис та план проведення міських заходів, присвячених Дню Чорнобильської трагедії та Міжнародному дню театру.

Серед інших розглянуті й прийняті рішення про встановлення режиму роботи; надання матеріальної допомоги на поховання; житлові питання, питання опіки та захисту прав малолітніх тощо.

 

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)