Виконання депутатського доручення щодо недопущення викидів в атмосферне повітря шкідливих продуктів згоряння

07-02-2020

На виконання доручення голови постійної депутатської комісії з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та розвитку селищ Олени Буткової щодо скарг населення на шкідливі викиди зі стаціонарних джерел обігріву 21 січня відділом цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці спільно з відділом по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста та департаментом землеустрою, містобудування та архітектури були проведені рейди на підприємства, на які є нарікання городян про забруднення навколишнього середовища. За результатами перевірки були зроблені приписи щодо усунення недоліків (на об’єктах відсутні паспорти на котли та дозвільні документи на викиди);

Наразі відділом цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці і службою «05» міської ради проводиться моніторинг пелетних котелень в місті.

27 січня під головуванням заступника міського голови, начальника Фонду комунального майна Олександра Ольшанського відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглянуте питання щодо вжиття заходів з недопущення погіршення стану екологічної ситуації внаслідок викидів в атмосферне повітря продуктів згоряння стаціонарними джерелами забруднення. Комісія вирішила створити робочу групу з позапланової перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства на території міської ради, до якої ввійшли спеціалісти з відділів ЦЗ, ЕБ та ОП, відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста, департаменту землеустрою, містобудування та архітектури, відділу державного архітектурно-будівельного контролю міської ради, Сєвєродонецького міського управління ДСНС та Держекоінспекції.

30 січня новоствореною робочою групою проведена планова перевірка підприємств зі стаціонарними джерелами обігріву.

В ході перевірок робочою групою також були зроблені приписи щодо ненадання дозвільних документів.

Станом на 07.02.2020 р. документи надали:

- магазин «Декор» (є всі документи та підприємець сплачує податок в екологічний фонд);

- релігійна організація «Свідки Ієгови» (в 2020р. планується переробка котельні на електричні обігрівачі);

- ТБ «Кредо» (документи в наявності, крім того, будівля опалюється газовим котлом).

З метою недопущення погіршення стану екологічної ситуації у Сєвєродонецьку внаслідок викидів в атмосферне повітря шкідливих продуктів згоряння стаціонарними джерелами обігріву інформація щодо порушників буде передаватися до відповідних органів: правоохоронних і з екологічної безпеки.

Відділ цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці міської ради

Средняя: 5 (2 оценок)