Відродження Сєвєродонецька: 32,6 тисячі метрів квадратних нових тротуарів буде побудовано у місті в 2020 році

29-04-2020

Одна з найбільш поширених вимог виборців Сєвєродонецька до депутатів міської ради – привести у належний стан тротуари. Оскільки ними останні 30 років практично не займалися. Депутатська більшість Сєвєродонецької міської ради, очолювана Ігорем Бутковим, саме цю вимогу поставила у центрі робіт з благоустрою у 2020 році. За цей рік у Сєвєродонецьку буде збудовано 32600 квадратних метрів нових тротуарів У тому числі на проспекті Гвардійському -11200 м², на проспекті Центральному – 16450 м², на вулиці Богдана Ліщини - 150м², на вулиці Гагаріна – 1600 м², у сквері «Дитяче містечко» – 1600 м², у парку навколо озеро Паркового – 1600м².

Як зазначив в.о. міського голови Вячеслав Ткачук: «Це реальні дії влади з розбудови нашого міста, де живуть наші рідні, близькі, де живемо ми всі. Створення комфортних та безпечних умов для проживання - це політика нашої команди».

Матеріал по темі: ]]>Депутат Сєвєродонецької міської ради Ігор Бутков про капітальний ремонт тротуарів у Сєвєродонецьку]]>