Відповідальна місія – допомагати людям під час біди

25-04-2020

Депутат Сєвєродонецької міської ради Олена Буткова продовжує благодійну акцію з безкоштовної роздачі захисних масок.

За ініціативи та фінансової підтримки депутата Сєвєродонецької міської ради Олени Буткової виготовлена чергова партія захисних масок.

А сьогодні, 25 квітня, команда Ігоря Буткова – представники і волонтери громадської організації «Сєвєродончани» та депутати і члени виконкому міської ради провели їх традиційну роздачу.

Цього разу біля магазину «АТБ» на перехресті проспектів Центрального та Хіміків, «Центральної аптеки» на проспекті Гвардійському та біля магазину «Свіжина», що по вулиці Першотравнева, було безкоштовно роздано 900 масок.

3асоби захисту виготовляють волонтери громадської організації «Сєвєродончани» власноруч – понад місяць тому Олені Буткова організувала для цього громадськість, закупила за власні кошти необхідні матеріали та забезпечила приміщенням і обладнанням.

Загалом з початку пандемії в Україні завдяки депутату Сєвєродонецької міської ради Олені Бутковій виготовлено та безкоштовно роздано більше десяти тисяч захисних масок, що надало змогу великій кількості сєвєродончан захиститися від небезпеки заразитися вірусом COVID-19 чи іншими інфекційними захворюваннями. Через великий ажіотаж у зв’язку пандемією в аптечних та торгівельних мережах міста засоби захисту були маже відсутні або надто дорогими. Останнім часом вони з’явилися у продажу, але ціни у декілька разів, а подекуди і в десятки разів вищі за предпандемійні і не всі можуть їх купляти у достатній кількості, тому благодійну акцію було вирішено продовжити.

Як зазначила одна з волонтерів – це відповідальна місія – допомагати людям під час біди, а особливо тим, хто цього найбільше потребує. І Олена Буткова та команда Ігоря Буткова – депутати і члени виконкому міської ради та представники і волонтери громадської організації «Сєвєродончани» з гідністю і відповідальністю, не словами, а справами доводять, що безпека і добробут міста та його мешканців була, є та буде першочерговою метою місцевої влади та громадськості.

«Наш Сєвєродонецьк з кожним днем гарнішає. Нові тротуари і зупинки, ремонтуються дороги і будинки, висаджуються тисячі троянд, прибираються і дезінфікуються вулиці і під’їзди, оновлюється вуличне освітлення, благоустроюються парки і сквери, зариблюються озера – місто оживає. Обов’язково закінчиться і пандемія. А щоб вона швидше минула, ми звертаємося до всіх – не наражайте себе і оточуючих на небезпеку – обов’язково дотримуйтесь правил противірусної безпеки», – наголосила волонтер.

Средняя: 5 (4 оценок)