Відділ торгівлі та з захисту прав споживачів інформує про проведені рейди (за 09.07.20)

10-07-2020

09.07.2020 відбувся рейд по об’єктах торгівлі, ресторанного господарства та об’єктах з надання послуг  з метою контролю за дотриманням санітарного законодавства та організацією протиепідемічних заходів. В рейді прийняли участь співробітники відділу торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради спільно зі спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.

В ході рейду було відвідано 15 об’єктів, а саме:

4 салони краси, 9 об'єктів ресторанного господарства, 2 об'єкта роздрібної торгівлі продовольчими товарами.

В одному  об’єкті  ресторанного господарства та в одному об'єкті роздрібної торгівлі продуктами харчування було виявлено порушення  санітарного законодавства та порушення в організації протиепідемічних заходів. У зв'язку з чим направлено відповідні матеріали до Сєвєродонецького відділу поліції ГУНП в Луганській області для прийняття заходів реагування в межах компетенції.

Рейди будуть продовжуватись і в подальшому.

Відділ торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради.