Відбуваються перевірки!

24-06-2020

На виконання протоколу  позачергового засідання  Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 10 від 13.06.2020 за головуванням Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А. на території м. Сєвєродонецька проводяться спільні рейди за участю співробітників Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, Сєвєродонецького відділу поліції ГУ НП в Луганській області та відділу торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради.

Метою рейдів є здійснення контролю за дотриманням санітарного законодавства та організацією протиепідемічних заходів на об’єктах торгівлі, ресторанного господарства та об’єктів з надання послуг населенню.

23 червня 2020 відбувся черговий рейд, було проведено обстеження 17 об’єктів , а саме: 4-х непродовольчих магазина, 8-ми продовольчих магазинів, 2-х перукарень, 3-х закладів ресторанного господарства.

На жаль, не всі суб’єкти господарювання додержуються норм, що викладені у постановах Головного державного санітарного лікаря України. Так, на деяких об’єктах торгівлі відсутні розмежувальні знаки (1,5 м), відсутній антисептик, допускаються порушення маскового режиму.

Рейди будуть продовжуватись і в подальшому та про їх результати обов’язково проінформуємо громадськість.

Відділ торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради