Ви тут:

Відбулося засідання 36-ї (позачергової) сесії Сєвєродонецької міської ради

13-12-2017
Категорія: 

11 грудня відбулось  засідання 36-ї (позачергової) сесії Сєвєродонецької міської ради. Провів його міський голова Валентин Казаков.

Враховуючи звернення головних розпорядників бюджетних коштів щодо виділення додаткових асигнувань, перерозподілу бюджетних призначень, депутати внесли зміни до міського бюджету на 2017 рік. Зокрема були додатково виділені кошти відділу молоді та спорту в сумі 81 142 грн. на придбання led прожекторів, спортивної форми та інвентарю для КДЮСШ №1; відділу освіти в сумі 77 487 грн. на оплату послуг з обстеження, поточного ремонту кабельних ліній та на виготовлення технічного паспорту табору «Альянс»; міськраді в сумі 88 071 грн. на фінансову підтримку ветеранських організацій воїнів-інтернаціоналістів та ветеранів України; управлінню охорони здоров`я в сумі 68 000 грн. на придбання термопринтерів та на оплату послуг з побудови, впровадження локальних  мереж для медичних електронних реєстратур; відділу культури в сумі 31 045 грн. на придбання бібліотечної техніки та таблиць; УПтаСЗН в сумі 921 962 на оплату послуг зв’язку окремим категоріям населення (пільги), пільги почесним громадянам, надання одноразової допомоги по АТО тощо.

На розвиток міста передбачені наступні кошти:

  • на розробку проектів землеустрою у сумі 28 014 грн., а саме: під будівництво багатоквартирних житлових будинків в 80-му мікрорайоні, комплексної забудови території 84-го мікрорайону, під будівництво стадіону з комплексом спортивних майданчиків, розташованих в кварталі 49-а;
  • на капітальний ремонт електричних мереж житлових будинків по вул. Федоренка, 25, Маяковського, 7  у сумі 584 074 грн;
  • на придбання зварювального інвертора для КП «СТРУ» у сумі 7 600 грн.
  • на коригування робочого проекту по об`єкту «Капітальний ремонт ДНЗ №25 (енергосанація)» у сумі 21 202 грн;
  • на капітальний ремонт стадіону «Хімік» КДЮСШ №2 у сумі  160 650 грн.
  • на проектні роботи під будівництво спортивного майданчика для міні-футболу за адресою вул.. Гагаріна, 97 (СЗШ 16) у сумі 9747 грн.;
  • передбачено грошову компенсацію за належні для отримання жилих приміщень для сімей загиблих осіб, визначених окремим положенням Закону України «Про статус ветеранів війни» у сумі  7368 575 грн (субвенція з держбюджету для ветеранів АТО);

Депутати прийняли низку важливих міських програм, що стосуються земельних відносин. З них доповідав заступник міського голови Олександр Ольшанський.

З метою реалізації Стратегії розвитку міста Сєвєродонецька на період до 2020 року, розвитку інфраструктури, створення сприятливих умов для розвитку бізнесу,  покращення інвестиційної привабливості та підвищення ефективності використання  земель,  прозорості відбору земельних ділянок, депутати затвердити міську цільову програму створення реєстру вільних земельних ділянок комунальної власності, які або право на які підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) на 2018 рік. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми  99 тис. грн. (кошти місцевого бюджету). Для досягнення цієї мети необхідно розроблення і здійснення ефективних комплексних заходів з визначення вільних земельних ділянок, розроблення плану зонування або детального  плану територій. Основними заходами Програми визначено розробка проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які або право на які виставляються на земельні торги та проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Затверджена також міська цільова Програма розвитку ринку земель у м. Сєвєродонецьку на 2018   рік. Метою Програми є проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок, що підлягають продажу, відповідно до клопотань фізичних та юридичних осіб та проведення земельних торгів у формі аукціонів, щодо продажу земельних ділянок або прав на них. Виконання заходів Програми забезпечується за рахунок коштів місцевого бюджету, з подальшою компенсацією покупцями земельних ділянок. Загальний обсяг фінансування програми складає 179 тис. грн.

Затверджена міська цільова Програма організації і встановлення меж територій рекреаційного призначення, водоохоронних зон та прибережних захисних смуг у м.Сєвєродонецьку  на 2018 рік. Відповідно до прийнятого рішення кількість об’єктів рекреаційного призначення, межі яких буде встановлено – 7. Кількість об’єктів водного фонду, де будуть встановлені межі водоохоронних зон та прибережних захисних смуг – 2. Сума витрат на реалізацію заходів програми – 310,6 тис.грн.

Депутати заслухали звіт про виконання «Стратегії  розвитку  міста Сєвєродонецька  на період до 2020 року» за 2016 рік та про хід виконання деяких міських програм. Затвердили Міську цільову соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2017-2018 роки та інші.

Керуючись підписаним меморандумом про взаєморозуміння між Сєвєродонецькою міською радою та проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», меморандумом про взаєморозуміння між Северодонецькою міською радою та Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження, на виконання зобов’язань Угоди мерів, депутати міської ради вирішили створити в м. Сєвєродонецьку систему муніципального енергетичного менеджменту та затвердити Положення «Впровадження муніципальної системи енергетичного менеджменту в м. Сєвєродонецьку». Як зазначила директор Департаменту економічного розвитку Наталія Колєснік, метою Положення є зниження енергетичної складової комунальних послуг та фінансового навантаження на міській бюджет, пов’язаного з оплатою енергоносіїв за рахунок підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів (ПЕР)  в бюджетній сфері та житлово-комунальному господарстві міста; підвищення рівня щорічної економії ПЕР; підвищення енергетичної безпеки та незалежності муніципалітету; підвищення якості комунальних послуг; зниження техногенного навантаження на оточуюче середовище. Об’єктами енергетичного менеджменту є: бюджетні будівлі, системи централізованого теплопостачання, зовнішнє освітлення.

Внесли доповнення до Програми соціально-економічного і культурного розвитку м.Сєвєродонецька на 2017 рік, доповнивши проектом «Надання шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національній гвардії України, які розташовані на території міста Сєвєродонецька» загальним обсягом фінансування 1029,720 тис.грн. (кошти міського бюджету). Зміст та ціль доданого проекту – надання субвенції з міського бюджету державному бюджету на забезпечення військових частин матеріально-технічними засобами та інше.

З метою вдосконалення відносин, що виникають у сфері обслуговування житлового фонду,  спрямування їх на створення сприятливого та комфортного для мешканців міста житла, затверджена Програма сприяння діяльності об’єднань співвласників   багатоквартирних    будинків на території міста Сєвєродонецька на 2018 - 2019 роки. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, складає понад 10 млн. грн. (кошти місцевого бюджету). Реалізація Програми сприятиме поліпшенню стану житлового фонду ОСББ та залученню населення до створення нових ОСББ, у своєму коментарі після засідання зазначив заступник міського голови Олексій Ярош.

Більшість прийнятих питань стосувалася земельних відносин.

Усього на порядку денному стояли понад 100 питань, але депутати прийняли не всі: з розгляду було знято близько 30 питань, а деякі не підтримані.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради

 

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет