Відбулося засідання 25-ї (позачергової) сесії міської ради (оновлено)

10-02-2017

6 лютого відбулося пленарне засідання 25-ї (позачергової) сесії Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

Зокрема, на ньому депутати за зверненням військового комісара Сєвєродонецького міського військового комісаріату О.В. Чехути створили робочу групу для вирішення таких питань: налагодження взаємодії організацій, підприємств та установ різних форм власності щодо агітації, рекламування військової служби за контрактом; розміщення, харчування та бойової злагодженості загонів територіальної оборони міста; взаємодії з підприємствами житлово-комунального господарства щодо оповіщення військовозобов’язаних та призовників до військового комісаріату; розмежування функцій з організації територіальної оборони між обласними та міськими структурами тощо.

Зменшено ставки податку на майно в частині плати за землю на території населених пунктів Сєвєродонецької міської ради (повний текст рішення розміщено за посиланням).

Затвердили депутати й текст звернення до сєвєродончан із закликом приєднатися до надання допомоги постраждалим внаслідок бойових дій мешканцям Авдіївки Донецької області та населених пунктів, розташованих на лінії розмежування в Луганській області. Містянам пропонують переказати одноденний заробіток на розрахунковий рахунок Червоного Хреста за реквізитами:

Організація Товариства Червоного Хреста

р/р 26006000107614, код ЄДРПОУ 02940121

МФО 300023 ПАТ «Укрсоцбанк»

з поміткою «Допомога від Сєвєродонецька»

Крім того, Сєвєродонецька міська рада закликає приєднатися всіх до збору допомоги постраждалим мешканцям (продуктів харчування, одягу, взуття, медичних препаратів, засобів гігієни, постільної білизни, ковдр, обігрівачів, миючих засобів тощо).

Пункти прийому знаходяться за адресами:

Сєвєродонецька міська рада (бульвар Дружби народів, 32);

Сєвєродонецька міська організація Товариства Червоного Хреста України (просп. Центральний, 17, гуртожиток ВПУ №24, тел./факс: (06452) 4-11-33, моб. тел.: +38(095)3942629, +38(093)5504386, +38(098)4020051);

Благодійний фонд «Крила надії» (вул. Донецька, 37а/7/1, моб. тел. +38(099)5279496);

Громадська організація «Сєвєродончани» (просп. Центральний, 25);

Міський Палац культури (просп. Хіміків, 28).

Допомога приймається щоденно з 9.00 до 17.00. Уточнення за вищезазначеними телефонами.

Будь-який ваш внесок може зберегти здоров’я або врятувати життя постраждалих!», – говориться в зверненні (рішення сесії №1213).

Ще одним рішенням внесені зміни до рішення 24-ї сесії Сєвєродонецької міської ради VII скликання від 26.01.2017 р. №1204 «Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради на 2017 рік». Депутати вирішили перейменувати відділ у справах переселенців та об’єднання громад міської ради у відділ з соціально-гуманітарних питань та ВПО міської ради, а департамент економічного розвитку та торгівлі міської ради – у департамент економічного розвитку міської ради.

Проаналізувавши минулорічну роботу міської ради, депутати скоротили кількість заступників міського голови. За часів роботи Валентина Казакова на цій посаді у нього було 7 заступників. Тепер, згідно з рішенням депутатської більшості, кількість цих посад зменшена до 4-х. За словами секретаря ради, виконуючого обов’язки міського голови Ігоря Буткова, сталу роботу по здійсненню повноважень виконавчих органів ради успішно зможуть здійснювати чотири заступника міського голови.

Після розгляду всіх питань порядку денного сесія була оголошена закритою.

За інформацією газети «Сєвєродонецькі вісті»