Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

12-10-2016

Понад 20 питань було розглянуто на черговому засіданні виконкому Сєвєродонецької міської ради, що відбулося 11 жовтня. З усіх прийняті відповідні рішення.

Зокрема, члени виконкому схвалили проекти рішень міської ради «Про затвердження Програми інформатизації Сєвєродонецької міської ради на 2017 рік» та «Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік» з їх подальшим розглядом на сесії міської ради.

Виконкомом вирішено підтримати звернення Попаснянської районної ради до Президента України, голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, секретаря РНБО України стосовно необхідності вжиття заходів щодо недопущення повного відключення електропостачання на насосні станції КП «Попаснянський районний водоканал». Міський голова Валентин Казаков з цього питання зазначив, що Попаснянська районна рада Луганської області звернулася, у тому числі, до міських рад у зв’язку з необхідністю вирішення нагального питання відсутності водопостачання у населених пунктах Попаснянського району через відключення електропостачання на насосних станціях подачі води КП «Попаснянський районний водоканал». Валентин Казаков підкреслив, що проблема у тому, що 90% води подається на непідконтрольну Україною територію. За несплату послуг ТОВ «ЛЕО» відключило електропостачання водогонів. Міжнародний комітет Червоного Хреста частково сплатив борги, проте цього вистачить якнайбільше на 2 місяці.

На засіданні прийнято рішення про початок опалювального сезону 2016-2017 років. Заступник міського голови Олег Кузьмінов зазначив, що подача тепла розпочнеться, коли температура зовнішнього повітря протягом трьох діб буде нижча за встановлену чинним законодавством норму, а також коли буде вирішено питання щодо постачання газу. Міський голова Валентин Казаков додав, що договори на постачання газу, за словами заступника голови Луганської ОДА Володимира Гуца, будуть підписані найближчим часом.

Також члени виконкому затвердили: Добовий графік режиму роботи мереж зовнішнього освітлення м. Сєвєродонецька; проект «Комплексна схема розміщення тимчасових споруд в районі вул. Кооперативна, буд. 7 в с. Воєводівка, м. Сєвєродонецьк»; Положення «Про організацію міського відкритого конкурсу-фестивалю «КРИЛА НАДІЇ» («Наша надія – мир на Донбасі») у рамках Всесвітнього тижня роззброєння».

Серед інших розглянуті й прийняті рішення про проведення диспансеризації юнаків 2000-2001 років народження методом приписки, про перерозподіл видатків бюджету, захист прав малолітніх тощо.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради