Ви тут:

Відбулось засідання виконкому

06-03-2018
Категорія: 

5 березня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради, яке очолив міський голова Валентин Казаков. На порядку денному стояло понад 40 питань.

Зокрема, члени виконкому розглянули та схвалили проект рішення міської ради "Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік" з його подальшим винесенням на сесію міської ради.

На засіданні внесено зміни до складу Дорадчої ради з питань енергоефективності та енергозбереження м. Сєвєродонецька (очолює міський голова Валентин Казаков), а також до складу конкурсного комітету з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування м. Сєвєродонецьк (голова – перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв).

Зміни внесено й до складів деяких комісій (їх засідання будуть проводитися під головуванням заступника міського голови Дмитра Лук’янченка):

- постійнодіюча комісія з питань поводження з безхазяйними відходами;

- комісія з обстеження зелених насаджень, які підлягають видаленню при експлуатації об’єктів зеленого господарства;

- комісія з обстеження зелених насаджень, які підлягають видаленню при будівництві та реконструкції об’єктів.

Зазнали змін також деякі комісії соціального спрямування (їх очолить заступник міського голови Інна Фесенко):

- комісія з призначення соціальних допомог, виходячи з конкретних обставин, що склалися у сім’ї;

- комісія з розгляду питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам;

- комісія з питань  призначення (відновлення)  соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам;

- комісія з розгляду заяв деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення;

- комісія для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни.

Внесено зміни до Порядку проведення безплатного капітального ремонту власних жилих будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право, а саме змінено склад комісії з визначення видів і обсягів робіт по безплатному капітальному ремонту будинків (квартир) і приймання їх після закінчення ремонтних робіт. Її головою затверджено заступника міського голови Володимира Прядку, співголовою - заступника міського голови Інну Фесенко.

Затверджено новий склад міської Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми (голова - заступник міського голови Інна Фесенко).

Виконкомом взято до відома довідку робочої групи «Про виконання самоврядних повноважень згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відділом контрольно-ревізійної та  договірної роботи Сєвєродонецької міської ради за 2017 рік. Так, за звітний період відділом контрольно-ревізійної та договірної роботи міськради було оголошено 76 закупівель (81 лоти). Загальна очікувана вартість яких склала понад 5,68 млн. грн. З них за процедурою: «Відкриті тори» – 7 процедур (11 лотів); «Допорогова закупівля» - 6 процедур (6 лотів); «Переговорна процедура» - 4 процедур (5 лотів); «Звіт про укладений договір» - оголошено 59 звітів. Із 13 оголошених конкурентних процедур, 7 процедур (10 лотів)  було відмінено через відсутність достатньої кількості учасників. За результатами  закупівель економія склала понад 232 тис грн. У 2017 році відділом КР та ДР було зареєстровано 230 договорів. 10 договорів укладені за результатами проведених процедур закупівель (тендерів) та 205 прямих договорів. Оприлюднено 59 Звітів про укладений договір. За 2017 рік відділом контрольно-ревізійної та договірної роботи Сєвєродонецької міської ради здійснено 11 контрольних заходів в 6-ти комунальних підприємствах та в 5-ти бюджетних установах;  6 тематичних перевірок з питань дотримання схоронності та ефективності використання комунального майна та дотримання договірного законодавства та 5 комплексних перевірок фінансово-господарської діяльності. За всіма проведеними аудитами відділом контрольно-ревізійної та договірної роботи розроблено та надано рекомендації щодо усунення встановлених порушень з метою їх запобігання в майбутньому.

Затверджено Положення про порядок проведення внутрішнього контролю діяльності виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради, комунальних підприємств, установ та організацій. Положення визначає правовий статус, загальні організаційні та процедурні засади порядку проведення перевірок фінансово-господарської діяльності виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради, комунальних підприємств, установ та організацій відділом контрольно-ревізійної та договірної роботи міськради. Положенням зокрема визначено організацію і проведення перевірок та порядок проведення перевірки.

Члени виконкому затвердили графік особистого прийому  громадян  керівництвом Сєвєродонецької міської  ради у 2018 р.

Прийнято рішення про затвердження складу постійно діючої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання.

Розглянувши звернення начальника Сєвєродонецького міського відділу з питань пробації Північно-східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, виконком затвердив Перелік (види) оплачуваних суспільно-корисних робіт для осіб, на яких судом накладене адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних робіт, та Перелік об’єктів, на яких особи, на яких судом накладене адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних робіт, відбуватимуть стягнення. Рішенням зокрема такими об’єктами визначено КП «Житлосервіс «Світанок» і КП «Сєвєродонецьккомунсервис».

Члени виконкому після жвавого та детального обговорення схвалили низку проектів рішень сесії міськради щодо міських цільових програм на 2018 рік з їх подальшим затвердженням на сесії міської ради. Більшість з них стосується благоустрою міста, а саме: відновлення, реконструкції та будівництва мереж зовнішнього освітлення м. Сєвєродонецька та прилеглих селищ, ліфтів, утримання озер м. Сєвєродонецька, реконструкції системи теплопостачання мікрорайону МЖК "Мрія", капітального ремонту каналізаційних колекторів господарсько-побутових стоків м. Сєвєродонецька; утримання, поточного ремонту та реконструкції системи зливової каналізації м. Сєвєродонецька.

На засіданні прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 399 громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту та громадянам, яким виповнилося 100 і більше років. Загальна сума допомоги 374 700 грн.

Крім того, прийняті рішення про використання міського Фонду соцзахисту населення за 2017 рік та затвердження основних напрямів формування та використання міського Фонду соцзахисту населення на 2018 рік, про затвердження вартості ритуальних послуг для здійснення безоплатного поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій та інвалідів війни на 2018 рік.

Серед інших розглянуті та прийняті рішення про встановлення режиму роботи деяких об’єктів, надання матеріальної допомоги на поховання, захист прав малолітніх тощо.

 

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)