Відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБтаНС: що вирішено?

19-10-2020

19 жовтня відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Головне питання - заходи із протидії поширенню на території міста Сєвєродонецьк гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Постановою КМУ від 22.07.2020р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» передбачено, що залежно від епідемічної ситуації в окремих адміністративно-територіальних одиницях регіону встановлюються «зелений», «жовтий», «помаранчевий» та «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширенню COVID-19.

Відповідно до протоколу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15.10.2020р. №37 в місті Сєвєродонецьк встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширенню COVID-19.

Зважаючи на вищенаведене, на виконання протоколу регіональної комісії з питань ТЕБ і НС від 19.10.2020р. №47, з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території міста Сєвєродонецьк

Комісія вирішила:

1. Додатково до обмежень, визначених пунктами 11-14 постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 (із змінами), протягом карантину забороняється:

- відвідування закладів загальної середньої освіти здобувачами освіти, крім учнів (вихованців) спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців);

- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів «автоконцертів»;

- приймання відвідувачів у кінотеатрах (крім «автокінотеатрів»);

- приймання після 22-ї та до 7-ї години відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

- приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності, крім приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;

- відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

Управлінню економічного розвитку Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк протягом періоду карантину посилити контроль за дотриманням громадянами, підприємствами, установами та організаціями (всіх форм власності) санітарного законодавства та протиепідемічних заходів у громадському транспорті, місцях громадського харчування в умовах карантину.

Керівникам закладів дошкільної освіти протягом періоду карантину забезпечити неухильне дотримання Протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у звʼязку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22.09.2020 № 55 та рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

Ще одне питання на розгляді комісії стосувалось забезпечення постраждалого населення внаслідок пожежі, що сталася  30.09.2020р., масками та антисептичними засобами, з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Комісія вирішила передати до Сиротинської та Борівської селищних рад антисептичні засоби та захисні маски, для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, серед постраждалого населення, які надав до Військо-цивільної адміністрації м.Сєвєродонецьк Луганської області відокремлений підрозділ іноземної неурядової організації.