Відбулось чергове засідання виконкому

18-02-2020

На черговому засіданні виконкому Сєвєродонецької міської ради 18 лютого, яке провів в.о. міського голови Вячеслав Ткачук, розглянуто понад 30 питань. З усіх прийнято відповідні рішення.

Так, прийнято рішення про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Горбунова Миколу Івановича, завідувача кафедри залізничного, автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. “За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих кадрів та з нагоди 100-річчя від дня заснування університету”

Рішенням про проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу затверджено 1-й і 2-й склад міської призовної комісії та план проведення та забезпечення заходів з організації призову на строкову військову службу громадян 1993–2002 років народження у квітні-червні 2020 року.

У зв’язку з законодавчими змінами, у новій редакції прийнято рішення про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Сєвєродонецька міська рада.

Розглянуто членами виконкому міську цільову Програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху у м.Сєвєродонецьку на 2020 рік з подальшим її винесення на розгляд сесії міської ради.

Оновлено склад постійної комісії з безпеки дорожнього руху Сєвєродонецької міської ради.

Затверджено на засіданні – регуляторний документ - Порядок організації сезонної та святкової торгівлі на території м. Сєвєродонецька.

Серед іншого прийнято рішення про встановлення режиму робот и деяких об’єктів, надання матеріальної допомоги, прийнято низку рішень опіки та піклування, про захист прав дітей тощо.

Средняя: 5 (2 оценок)