Ветерана війни Григорія Агафонова привітали зі 100-річчям!

01-05-2021

Сьогодні, 1 травня, мешканцю Сєвєродонецької міської територіальної громади з селища Борівського, Григорію Петровичу Агафонову виповнилося 100 років.

Григорій Петрович  завжди вірив у краще, гідно переживав усі випробування долі, на все життя залишився порядною й працьовитою людиною! Тож нехай життя триває, нехай зігріває Вас, Григорій Петрович  радість і тепло близьких людей.

Ювіляра-довгожителя вітали заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Ірина Степаненко, помічник народного депутата України Олексія Кузнєцова Юрій Шверк та голова Сєвєродонецької міської організації ветеранів України Сергій Дядик.

З найкращими побажаннями миру й благополуччя, життєвої енергії вручили Григорію Петровичу від Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації  матеріальну допомогу в сумі 5 тисяч гривень, подарунки та продуктові набори від міської ради ветеранів та військових. 9 Травня відзначатиметься 76 річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, тож Григорія Петровича – учасника бойових дій -  вітали і з Днем Перемоги.

Надання матеріальної допомоги сєвєродончанам, яким виповнилося 100 і більше років, здійснюється у відповідності до Комплексної цільової програми Сєвєродонецької міської територіальної громади «Турбота» на 2021 рік, затвердженої розпорядженням керівника ВЦА від 08.02.2021р. №242.