Весняний дебют на великій сцені

04-05-2017

З початком весни прокидається природа, все на землі пробуджується до нового життя. Від приходу весни стає тепліше і світліше не тільки на вулиці, але і на душі, у серцях. У кожного з’являється неймовірно сильне та непереборне бажання жити, творити і надихати…

Мабуть, саме цим і керувалися організатори міжнародного форуму мистецтв, що має дуже символічну назву «О весне».

Цього року форум відбувся 22 та 23 квітня у Харкові. В ньому вперше взяли участь два хореографічні колективи Сєвєродонецького міського центру дитячої та юнацької творчості – «ГРАН-ПРІ» під керівництвом Світлани Росадкіної та «Діамант» під керівництвом Наталії Котелевської.

Це був дебют для обох колективів на такому рівні і на великій сцені взагалі. Не треба говорити про хвилювання дітей, адже, мабуть, втричі сильніше за них хвилювалися керівники-хореографи та батьки, котрі поїхали до Харкова разом з колективами, щоб підтримати юні дарування під час конкурсу. Цієї весни на форум завітало близько трьох тисяч конкурсантів. Та незважаючи на це, обидва сєвєродонецькі гурти отримали заслужені нагороди.

Хореографічний колектив «Діамант» на чолі з Наталією Іванівною Котелевською став лауреатом І ступеня в категорії 8-11 років в номінації: народний танець з композицією «Гопачок» та дипломантом ІІ ступеня в категорії 8-11 років, в номінації: стилізований народний танець з композицією «Прачки».

Хореографічний колектив «ГРАН-ПРІ» під керівництвом Світлани Володимирівни Росадкіної став лауреатом ІІ ступеня в змішаній віковій категорії з композицією «Миттєвості ніжності», лауреатом ІІІ ступеня в категорії 16-26 років в номінації: модерн з композицією «Історія першого кохання» та дипломантом І ступеня в категорії 12-15 років в номінації: вільний стиль з композицією «Капітанський бум».

Наші лауреати отримали сертифікати від Громадського об’єднання «Харківська обласна ліга танцю» та міжнародного фестивального агентства «Color Life» на безкоштовну участь у міжнародному європейському фестивалі «Хрустальная роза», що відбудеться в кінці червня в Болгарії.

Юні танцівники, батьки та керівники хореографічних колективів висловлюють велику подяку адміністрації Сєвєродонецького міського центру дитячої та юнацької творчості на чолі з Ніною Дмитрівною Буряк за підтримку й організацію поїздки, медпрацівникам Олександру Миколайовичу та Світлані Вікторівні Робочим, що супроводжували дітей на форум, а також усім, хто допомагав в організації поїздки дебютантів та підтримував їх під час виступів.

Керівники хореографічних колективів щиро вдячні батькам, які не побоялися і ризикнули відпустити дітей, а також тим, хто поїхав разом з дітьми та підтримував їх під час конкурсу.

А ми навзаєм вітаємо колективи «ГРАН-ПРІ» та «Діамант» з нагородами і зичимо їм творчого натхнення, наснаги, нових звершень та перемог! Ми вами пишаємося!

За матеріалами газети «Сєвєродонецькі вісті»