Ви тут:

Велика ліцейська рада – свято вшанування переможців

24-01-2018
Категорія: 

19 січня 2018 року у ліцеї відбулася традиційна Велика ліцейська рада, під час якої були нагороджені  переможці і призери різноманітних інтелектуальних змагань і конкурсів.

Цього річ у ІІ турі Всеукраїнських предметних олімпіад 2017-2018 н.р. взяло участь 55 ліцеїстів. 40 учнів ліцею вибороли 71 призове місць. Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей за підсумками міських олімпіад посів І місце у рейтингу навчальних закладів міста.

У міському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт в МАН приймав участь 1 ліцеїст (Карачев Ілля, 10-Б, учитель Яворська М.А.), який став призером (ІІІ м у секції «соціологія» з роботою на тему «Створення інформаційного простору для проведення профорієнтаційної роботи у ліцеї») і рекомендований для участі в обласному етапі конкурсу-захисту.

У Міжнародному конкурсі юних знавців української мови ім. П.Яцика приймало участь 5 ліцеїстів, які вибороли 5 призових місць на міському, 4 місця – на обласному етапах. ІІ етап Всеукраїнського конкурсу імені Т.Шевченка приніс ліцею 5 призових місць. Жилякова Юлія, 11-А  стала призером обласного етапу цього конкурсу.

За підготовку призерів ІІ туру Всеукраїнських предметних олімпіад 2017-2018 н.р., призера міського конкурсу науково-дослідницьких робіт при МАН, призерів Міжнародного конкурсу ім. П.Яцика та конкурсу ім. Т.Шевченка оголошені подяки від адміністрації ліцею та вручені цінні подарунки  від благодійного фонду ліцею вчителям: Олейнік Л.Ф., Литвиненко Л.Г.,  Прогуленко О.М., Чмирьовій Г.І., Васильєвій Р.О., Міхнєвській Н.В., Биковій Р.Г., Кобзистому Г.Г.,  Ларіоновій О.М.,  Кіяшко В.С.,  Рибак О.В.,  Карпенко С.Л., Марисняк Т.М., Бахтіній С.І., Данько Н.І., Солодкій С.В., Рибніковій М.Р., Щербак А.А., Бублей О.М.,  Пінаєвій Т.С.,  Яворській М.А.

Цінними подарунками від благодійного фонду розвитку ліцею було нагороджено всіх призерів II туру Всеукраїнських предметних олімпіад та творчих конкурсів. Найзірковішими в цьому році стали: Касимов Артур, учень 11-А класу, який посів за І м. з фізики та математики,  І м. з інформатики та астрономії,  І м з економіки та ІІ м з історії; Жилякова Юлія, учениця 11-А класу, яка стала переможцем  в олімпіадах з російської та української філологій,  з історії, у конкурсах ім. П.Яцика та Т.Шевченка; Лимар Іван, учень 9-А класу, який переміг в олімпіаді з історії та конкурсі ім. Т.Шевченка, а  друге місце отримав в олімпіадах з математики, української філології та географії,  у конкурсі ім. П. Яцика; Ізвьосткін Данило, учень 10-А класу, який посів  І м в олімпіадах з математики, застрономії та з інформаційних технологій, та ІІ м - з інформатики.

Переможцями ліцейських конкурсів за підсумками І семестру стали:

Касимов Артур, 11-А – переможець конкурсу-рейтингу «Людина 2018 року» у номінації «Ліцеїст року»;

колектив 9-А класу  - у конкурсі «За честь ліцею».

Ліцеїстів привітали Олена Анаталіївна Скурідіна, директор ліцею та почесні гості заходу . Музичні привітання подарували танцювальний ансамбль ІІ курсу історичного профілю на чолі з Балибіною Анжелікою (ліцеїстка 9-В) та вокально-інструментальний гурт «TWINK» у складі Уляни Головко та Романа Єгорова (10-Б), Дарини Отченашенко (8-В) та Івана Чухрана (9-А).

Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей Сєвєродонецької міської ради Луганської області

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)