В Сєвєродонецьку посилюється контроль за дотриманням карантинних заходів

22-06-2020

Обов’язок перебувати в громадських місцях в захисних масках та дотримуватися соціальної дистанції (відстані від інших людей не менше 1,5 метри) з сьогоднішнього дня буде контролювати поліція, за порушення цих вимог передбачено штраф у 17 тис.грн. Крім того, моніторингові групи, які складаються із працівників Держпродспоживслужби в Луганській області, Сєвєродонецького відділу поліції ГУ НП в Луганській області, відділу торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради з сьогоднішнього дня здійснюють перевірки дотримання карантинних заходів на міських ринках, у магазинах, закладах харчування тощо. Перевірятиметься також міський громадський транспорт.

На жаль, ситуація по захворюваності на COVID-19 в останні дні погіршилася як в Україні в цілому, так і в Луганській області. Без малого, за 3 місяці з початку карантину, до 5 червня в області захворіло на коронавірус 51, а протягом останніх півмісяці захворіло ще 20 осіб. Головна причина такого зростання – відмова багатьох громадян від таких простих засобів запобігання, як захисні маски та соціальна дистанція. Крім того, керівники закладів, у яких відбувається скупчення людей, перестали дотримуватися обов’язкових вимог, які передбачені у наказах Міністерства охорони здоров’я.