В Сєвєродонецьку підвели підсумки міського фотоконкурсу

04-11-2016

3-го листопада відбулося урочисте підведення підсумків міського фотоконкурсу «Шляхами трудових загонів».

Конкурс був оголошений на початку жовтня поточного року. Організатором конкурсу виступив відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради. Юним фотоаматорам пропонувалося показати свої здібності та талант за сімома  рубриками: «Наша праця для тебе, Україно!», «Наші будні», «Свято нашого загону», «Наш авангард», «Відпочиваємо разом», «І всерйоз, і жартома» та «Фірмовий рецепт». Протягом місяця усі бажаючі мали змогу надіслати свої роботи. Конкурсна комісія відібрала кращі роботи в кожній номінації. Подивитися на них усі бажаючі могли в міській публічній бібліотеці.

На святкове підведення підсумків фотоконкурсу завітав заступник міського голови Олексій Ярош. З вітальним словом він звернувся до присутніх. «Я радий, що в нас така талановита та активна молодь. Я подивився фотографії. Вони не поступаються за рівнем знімкам професійних фотографів. На мою думку, в наших студентах великий потенціал. Сєвєродонецька міська рада підтримує ініціативи та сприяє підтримці розвитку творчості нашої молоді», - сказав Олексій Ярош.

Заступник міського голови нагородив призерів грамотами, дипломами та подарунками. В номінації «Наш авангард» нагороджений учень Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму СНУ ім. В. Даля Дмитро Бандак, в номінації «Наша праця для тебе, Україно!» -  учень Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею Ілля Зінніков, в номінації «Фірмовий рецепт» - студентка ВПУ №92 Ірина Рудь, в категорії «Відпочиваємо разом» - учениця Сєвєродонецького профільного ліцею Карина Богушева. За активну участь у конкурсі дипломом нагороджено студента ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» Максима Погодного та ученицю ДНЗ «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей» Анастасію Старостенко.

Студентка 2-го курсу СНУ ім. В. Даля за спеціальністю маркетолог Анна Дорогіна перемогла в конкурсі у двох рубриках: «І всерйоз, і жартома» та «Наші будні». Дівчина каже, що захоплюється фотографією. На конкурс Анна надіслала світлини зі студентських суботників.

«Ми зібрали активних студентів з університету, запропонували сфотографуватися, зробити якісь цікаві фотографії для участі у цьому конкурсі.  Виявилося, що виграли у двох номінаціях, - розповідає Анна. - В рубрику «І всерйоз, і жартома» ми взяли пилосос і позували так, ніби прибираємо ним траву. В рубрику «Наші будні» ми направили фотографію, на якій зображено, як ми поливаємо дерева біля університету».

Організатори планують і в подальшому проводити подібні конкурси.

"СВ"