В Сєвєродонецьку облаштували нові пішохідні переходи

22-05-2020

Нові пішохідні переходи з’явилися у Сєвєродонецьку цього тижня: біля перехрестя проспекту Хіміків та вулиці Лісова, біля ринку «Радість», біля будинку 15 по вулиці Новікова. Облаштовується новий пішохідний перехід біля колишнього 50-го магазину на проспекті Гвардійському.

Ці переходи облаштували на заміну старих, які були тут, але користування якими було небезпечним для пішоходів. Так, перехід через проспект Хіміків починався та закінчувався на середині проїжджої частини вулиці Лісової, на проспекті Гвардійському перехід знаходиться на смузі, призначеної для розвороту транспорту тощо. Тож, у грудні 2019 року комісія Сєвєродонецької міської ради з безпеки дорожнього руку прийняла рішення, яким зобов’язала комунальне підприємство «Сєвєродонецьккомунсервіс» облаштувати пішохідні переходи відповідно до правил дорожнього руху. І підприємство виконує це завдання.