Ви тут:

В Новий рік з власним житлом

29-12-2020
Категорія: 

Директор Луганського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" Інеса Кірєєва розповіла, що два роки тому юнак Сергій Шевченко подав документи на участь в Міській програмі забезпечення молоді житлом в м. Сєвєродонецьку. Черга все не доходила та він вже втратив надію, оскільки закінчувався строк дії програми. Але у останні числа цього року під головуванням першого заступника керівника ВЦА м.Сєвєродонецьк Ігоря Робочего було проведено комісію по відбору кандидата на отримання кредиту і його обрали. Добре, що ця Програма працює. До Луганського РУ Держмолодьжитло постійно звертаються сім’ї та одинокі громадяни з числа учасників АТО та ВПО, які працюють на державних підприємствах, установах, організаціях і які зацікавлені в придбанні житла на пільгових умовах.

Сергій Шевченко зазначив: «Бажання загадують під Новий рік. Я загадав, та воно здійснилось! В Новий рік з власним житлом»

Кредит надано за рахунок спеціального фонду міського бюджету м. Сєвєродонецька в розмірі 260588 грн. та придбано 2-х кімнатну квартиру в м. Сєвєродонецьку. 

Програма надає можливість отримати пільговий довгостроковий кредит за  рахунок  коштів місцевого бюджету категоріям громадян, які працюють на підприємствах, організаціях, установах в м. Сєвєродонецьку, а саме :

1. Сім'ї та одинокі молоді громадяни,  які  згідно  із  законодавством  визнані  такими,   що потребують поліпшення житлових умов, а саме:

   -  сім'я  в  якій  чоловік та дружина віком до 35 років включно;

   - неповна сім'я, в якій мати (батько) віком до 35 років включно має  неповнолітніх  дітей  (дитину); 

- одинокі  молоді  громадяни віком до 35 років включно.

2. Педагогічні та науково-педагогічні працівники, медичні і фармацевтичні працівники, працівники культури та мистецтв, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування віком до  40 років включно.

3. Громадяни віком до 40  років включно , на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6, пунктів 10-14 частини другої статті 7 та абзаців четвертого, шостого і восьмого пункту 1 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”  та члени їх сім’ї ;

4. Внутрішньо переміщені особи віком до 40  років включно, на яких поширюється дія Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» і, які отримали довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи відповідно до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. №509.

 

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)
175
0